
Чорний чохол-книжка з магнітним замком для Xiaomi Redmi Note 5 Pro в шкірі PU, Alma case магніт
220 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIANN51
Класичний чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у чорній екошкірі PU у вбудованим магнітним замком від виробника Alma case
Комплексна покупка від магазину Smartcase — це вигідно:
Скидка 20% на будь-яке захисне скло для Xiaomi Note 5 pro під час купівлі оригінального чохла книжки Alma Case
Докладний опис на класичний чохол книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у чорній екошкірі PU тощо

— перше, що помічаєш, коли береш у руки протиударний чохол книжка для Xiaomi Note 5 pro - — це міцність і надійність виробу.
Міцна, не тонкостінна обкладинка здатна зупинити удари малої та середньої сили, чудово справляється із захистом від фізичних пошкоджень смартфона Note 5 у процесі щоденного використання.

- захисний чохол Xiaomi Note 5 Pro з магнітним замком від Alma case прошитий по краях акуратною будовою, що ще більше доповнює образ надійного класичного чохла-книжки.

— зовнішній матеріал чохла книжки Alma Case — це синтетична екошкіра на основі поліуретану, вона міцна. фарба та мінімально брудна. Особливістю чохла Alma Case є зовнішній вигляд обкладинки. Фактура дуже схожа на натуральну шкіру, наявні жилки та борозни. Детально — дивіться фотографії!

- класичний чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у чорній екошкірі PU має дуже показний вигляд, багатий і буде чудовим варіантом для будь-якого дбайливого користувача смартфона.
Обкладинка чохла Alma Case не слизька, чіпка для рук, приємна для дотику.
- Однією з важливих особливостей, яка відокремлює інші чохли книжки від чохла Alma case, є вбудований магнітний замок, який захований у обкладинці захисного аксесуара. Досить закрити обкладинку й захисний чохол Xiaomi Note 5 Pro з магнітним замком надійно утримуватиме обкладинку у такому положенні. За потреби аксесуар легко відкривається.

- Xiaomi Redmi Note 5 Pro почуватиметься комфортно в захисному чохлі, є всі необхідні отвори та роз'єми. Ґаджет поміщається в еластичний повнорозмірний TPU бампер, який закриває смартфон з усіх боків. TPU — дуже популярний полімер, адже він не розтягується згодом і не змінює колір.

- класичний чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro у чорній екошкірі PU передбачає можливість горизонтального встановлення ґаджета для перегляду відео без потреби тримати пристрій у руках.

- як уже згадувалося, захисний чохол Xiaomi Note 5 Pro з магнітним замком від Alma case здатний утримувати обкладинку в закритому положенні, щоб вона не бовталася. Водночас у зовнішньому відео захисного аксесуара немає нічого зайвого, щоб заважало тримати ґаджета в руках.
Чохли Alma case для смартфона Xiaomi Note 5 Pro представлені у двох колірних рішеннях. Для вибору іншого кольору (коричневого), скористайтеся пошуком по сайту Smartcase

Захисний чохол Xiaomi Note 5 Pro з магнітним замком від Alma case в чорному кольорі доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алма |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 120 |
| Товщина пристрою | 10 |
| Діагональ екрану пристрою | 5.99 |
| Висота пристрою | 200 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра PU |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5 Pro / Redmi Note 5 Global |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 5 Pro / Redmi Note 5 Global |
- Ціна: 220 ₴









