
Ультратонкий чорний чохол книжка зі сталевою обкладинкою для Xiaomi Mi Max 3 від Mofi, розумна обкладинка
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAMAX35
Найтонший чохол-книжка з чудовими показниками захисту для смартфона Xiaomi Mi Max 3, (діагональ 6,99 дюймів) — ультратонкий смарт чохол Mofi Steel + Smart
Комплексна покупка від магазину Smartcase — це вигідно:
Скидка 20% на захисне скло 5d для Mi Max 3 під час купівлі чохла книжки Mofi Steel + Smart
Розгляньмо детально, що із себе являє Xiaomi Mi Max 3 чохол ультратонкий зі сталевою обкладинкою від Mofi

— чорний чохол книжка Mofi Steel + Smart оформлений дуже просто, на перший погляд. Однотонна обкладинка без малюнків і візерунків. З фірмового оформлення можна побачити тільки логотип компанії-виробника, зроблений методом лиття.

Такий дизайн дає змогу використовувати mofi чохол зі смартфоном Xiaomi Mi Max 3 як зрілим користувачам, які люблять класичний підхід, так і молодої аудиторії, яка цінує стиль!

- Xiaomi Mi Max 3 чохол ультратонкий зі сталевою обкладинкою здатний забезпечити придатний захист дисплея мобільного пристрою. Удари малої та середньої сили не пройдуть крізь міцну обкладинку. Сталевий лист хоч і тонкий, але дуже міцний. І в цьому один із головних козирів чохла Mofi Steel+Smart!

— вбудований і захований у обкладинці магніт Sleep and Wake занурює дисплей смартфона Mi Max 3 в автоматичний сон під час закривання обкладинки. Для цього в параметрах ґаджета необхідно попередньо увімкнути підтримання цієї функції.
Ультратонкий смарт чохол Xiaomi Mi Max 3 від Mofi Steel + Smart — це стильно та зручно!

- з чого зроблений Xiaomi Mi Max 3 чохол ультратонкий зі сталевою обкладинкою? Зовні та на внутрішній стороні чохла є міцна синтетична шкіра на основі поліуретану. Її фактура близька в гладкій натуральній шкірі, матеріал дуже міцний і ноский.
Xiaomi Mi Max 3 поміщається в еластичний TPU бампер, де надійно утримується й закривається оболонкою з усіх боків. Корпус ґаджета захищений від подряпин і потертостей!

- у Xiaomi Mi Max 3 виступає задня камера ( камери) за межі корпусу, що робить використання смартфона без захисного чохла вкрай не зручним і не безпечним для ґаджета.
Ультратонкий смарт чохол Xiaomi Mi Max 3 від Mofi Steel + Smart виготовлений з урахуванням цього моменту в дизайні, і захищає камеру та її скло від пошкодження. Рівень скла камери буде нижче рівня краю обкладинки чохла Mofi.

- для захисту рідних клавіш смартфона Mi Max 3, щоб пил не проникав усередину до пристрою, кнопки в бампері чохла виготовлені суцільними, без отворів.

- ультратонкий смарт чохол Xiaomi Mi Max 3 від Mofi Steel + Smart, як згадувалося на початку сторінки, ймовірно, найтонший надійний чохол-книжка. Його товщина в складеному стані не більш ніж 10 мм (1 сантиметр).
Захисний аксесуар компактний, міцний і красивий. Такими характеристиками мало який виробник може похвалитися!
Xiaomi Mi Max 3 чохол ультратонкий зі сталевою обкладинкою в чорному кольорі доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Виробник | Mofi |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Тип застежки | Без застібки |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 3 |
| Діагональ екрану пристрою | 6.99 |
| Висота пристрою | 176 |
| Ширина пристрою | 88 |
| Товщина пристрою | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 88 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра, силікон, сталь |
| Діагональ | 6.99 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 500 ₴










