
Мозаїка чохол Lenovo Tab 4 8 tb-8504X, tb-8504F чохол-книжка TFC Вітражне скло
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT485047
Гарний чохол-книжка Lenovo tab 4 8 tb-8504x, tb-8504F у забарвленні Мозаїка ( Вітражне скло), модель чохла TFC.

Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Кольоровий чохол Мозаїка для Lenovo Tab 4 8 Tb-8504x з перехідником OTg Micro USB за 295 грн
Комплект 2. Lenovo Tab 4 8 Tb-8504x чохол книжка Мозаїка із захисним загартованим склом за 425 грн
Також дивіться всі варіанти кольорів обкладинки оригінального чохла TFC для планшета Lenovo Tab 4 8504 (натискати на картинку внизу)
Відео огляд Lenovo Tab 4 8504X чохол-книжка в дизайні TFC
Що може чохол книжка Lenovo tab 4 8 tb-8504x, tb-8504F у забарвленні Мозаїка (Вітражне скло):
- позиція для зручного перегляду відео або інтернет сторінок

- робота з текстом, позиція для зручного малювання.

Які матеріали використовуються у виробництві оригінального чохла TFC для планшета Lenovo tab 4 8 tb-8504x, tb-8504f:
— зовні захисний аксесуар покритий синтетичною шкірою на основі міцного поліуретану, матеріал нековзний і стійкий до зношування.

- каркас чохла — це полікарбонат, не товстий, але міцний. Покриття всередині чохла — ворсиста мікрофібра сірого кольору, не збирає пил.
Є вбудований магнітний замок, який утримує чохол у закритому положенні.

Загалом.
Чехол книжка Lenovo tab 4 8 tb-8504x, tb-8504F у забарвленні Мозаїка (Вітражне скло) — гарний захисний аксесуар, зручний для щоденного використання як удома, так і поза стінами об'єкти з функціональними особливостями, які спрощують використання ґаджета.
Кольоровий чохол Мозаїка для Lenovo Tab 4 8 Tb-8504x доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер мобільного або натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Walk |
- Ціна: 265 ₴







