
Чохол з малюнком Париж для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09, чохол-книжка Хуавей Т5 10
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUT5102
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Популярний серед чоловіків і жінок — чохол книжка з Ейфелевою вежею (Париж) для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09 з магнітною застібкою.

Комплексні пропозиції:
Комплект 1. С перехідником OTG Micro USB
Комплект 2. Huawei T3 10 AGS2-W09 чохол захисний з Ейфелевою вежею + захисне загартоване скло зі знижкою 20 гривень!
Натискайте на світлину внизу!
Якщо Вам цікавий варіант із кольоровою обкладинкою, то сміливо натискайте на світлину нижче.
Короткі характеристики чохла книжки TFC:
- вдалий симбіоз міцної синтетичної шкіри PU, ударостійкого полікарбонату та ворсистої сірої мікрофібри
- можна в комфортному положенні подивитися фільми, відео та почитати новини.
- вбудований магнітний замок для того, щоб обкладинка не бовталася
- Париж чохол для Huawei Mediaoad T5 10 AGS2-L09 чудово захищає від подряпин, потертостей і не сильних ударів
- легка вага й оригінальне оформлення

Докладний опис із фотографіями можна подивитися на прикладі чорного чохла книжки для Huawei Mediapad T5 10 AGS2-L09 AGS2-W09. Дивитися тут
Huawei T5 10 AGS2-W09 чохол захисний з Ейфелевою вежею доступний для придбання.
Оперативне надсилання всією Україною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 164 мм |
| Ширина пристрою | 243 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина пристрою | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









