
Burgundi Red, бордовий червоний чохол-книжка Shemax для Xiaomi Redmi 5 Plus з магнітом ( замок)
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: REDMI5PLSHEM2
Гарний, насичений колір дорогого червоного вина, міцна обкладинка зі шкіри PU і вбудований магнітний замок — це бордовий червоний чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus від Shemax
Вигідна покупка в одному замовленні!
Загартоване захисне скло в різних варіантах + бордовий червоний чохол Xiaomi Redmi 5 Plus зі знижкою 20% на ціну скла
Оцініть усі варіанти захисних чохлів для смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus, натискайте на світлину внизу.

- аксесуари від Shemax — це завжди надійні захисні чохли з протиударними характеристиками, оформлені красиво та стильно. Бордовий чохол Xiaomi Redmi 5 plus — це не виняток.

- зовні застосовується міцна та красива синтетична шкіра PU, яка не ковзає в руках і стійка з фізичним зносом у процесі щоденного використання.

- Shemax — це завжди чохол книжка з вбудованим магнітним замком, оскільки багатьом подобається, що обкладинка не бовтається. Бордовий червоний чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus забезпечений системою магнітів, які утримують обкладинку закритою, коли це необхідно.

— якщо перевернути чохол Shemax верх ногами, то обкладинка не відкриється мимовільно під впливом сили земної тяжіння. Магнітний замок, вбудований у обкладинку не помітний для очей, не впливає на зовнішній вигляд аксесуара.
- бордовий чохол Xiaomi Redmi 5 plus виготовляється із силіконовим повнорозмірним бампером. Коли помістити ґаджет всередину чохла, смартфон буде захищений від зношування з усіх боків корпусу. У бампері є всі необхідні роз'єми та отвори.

- , щоб рідні кнопки смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus не дряпалися й не зношувалися, у силіконовому бампері кнопки виготовлені суцільними.

- зручний перегляд відео, руки відпочивають від утримання смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus — це бордовий чохол Xiaomi Redmi 5 plus передбачає можливість горизонтального встановлення.

Бордовий червоний чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus від Shemax — не єдиний колір, який представлений у магазині Smartcase. Вибирайте колір, який Вам подобається, натискайте на фото внизу!
Бордовий чохол Xiaomi Redmi 5 plus від Shemax доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку

Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Shemax |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Висота пристрою | 158.8 |
| Ширина пристрою | 75.45 |
| Товщина пристрою | 8.05 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.45 мм |
| Висота | 158.8 мм |
| Глибина | 8.05 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ екрану пристрою | 5.99 |
| Тип застежки | на магнітному замку |
- Ціна: 200 ₴









