
Чорний чохол-книжка для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09, оригінальний TFC хуавей м5 лайт 10
480 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUM5L1
В міру тонкий, міцний, акуратний, красивий — це все стосується чорного чохла TFC для моделі планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09.

Якщо Ви шукаєте варіант із малюнком на обкладинці, то сміливо натискайте на світлину внизу
Huawei Mediapad M5 lite 10 BAH2-L09 чохол книжка TFC і все, що потрібно знати про його можливості:
- захисний аксесуар для планшета Huawei Mediapad M5 lite 10 оброблений зовні синтетичною екошкірою PU, яка не тільки міцна, але й має дуже гарний вигляд, практично не забруднюється, оскільки має матове покриття;

- вбудований магнітний замок підсилює ступінь захисту дисплей планшета Huawei M5 lite 10, адже обкладинка не бовтається, а отже, менше ризиків пошкодити екран;

- оригінальний чорний чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 не обмежує можливості користувача під час роботи з дисплеєм, адже пристрій поміщається в міцний полікарбонатний бампер із тонкими рамками;

- в бамперній частині чохла передбачені всі необхідні отвори для мультимедійних динаміків планшета Huawei M5 lite 10, як зображене на реальних світлинах;


- Huawei M5 Lite BAH2-L09 чохол-книжка ультратонкий чорний дарує можливість для комфортного перегляду відео на ґаджеті, коли немає потреби тримати руками важкий планшет. Також можна працювати або шукати інформацію в інтернет-браузері;

- на цій реальній світлині, приправленій нашим покупцем, можна переглянути, який гарний вигляд має планшет Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 в оригінальному чохлі TFC Magnet;

- оригінальний чорний чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 враховує можливість роботи зі стилусом на планшеті. Зігнувши обкладинку певним чином, можна в комфортному положенні малювати або працювати з текстом;

- Huawei M5 Lite BAH2-L09 чохол книжка ультратонкий чорний покритий міцною шкірою PU, яка прикрашає ґаджет, оберігає його від можливих пошкоджень під час використання;

Оригінальний чорний чохол Huawei Mediapad M5 Lite 10 доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер мобільного або на сайті smarticase.com.ua
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 162.2 мм |
| Ширина пристрою | 243.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.7 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 480 ₴










