
Чорний захисний силіконовий чохол Xiaomi Mi pad 4, mipad 4, бампер з підставкою Stand Black TPU
450 ₴
- Немає в наявності
- Код: XIAM4S2
Повний охоплення корпусу, частковий захист дисплея планшета + вбудована підставка - це чорний чохол бампер для Xiaomi Mi pad 4 (8 дюймів) з еластичної гуми в дизайні Stand TPU case.
ДИВИМОСЯ ПОВНИЙ І ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДИВИТИСЯ ТУТ
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Xiaomi Mipad 4 бампер чорний протиударний з підставкою + загартоване захисне скло 2.5 d
Додати скло на замовлення
Дивіться всі варіанти чохлів для планшета Xiaomi mi pad 4 8 дюймів. натискайте фото внизу!
Отже, чорний чохол бампер для Xiaomi Mi pad 4 це:

- відмінне рішення для користувачів планшета Mi pad 4 (8 дюймів), які люблять зручні захисні бампера, та ще й можливістю підставки для зручного перегляду відео;

- планшет легко занурюється у еластичний матеріал, бортик чорного бампера заходить на дисплей, надаючи додатковий захист;

- вугілля бампера виготовлені посиленими, з виступами,щоб, в разі падіння, пом'якшити удар;

- Xiaomi Mipad 4 бампер чорний протиударний з підставкою передбачає установку планшета в горизонтальному положенні, під двома кутами нахилу, що зручно при перегляді відео, так і за відвідування інтернет-сторінок;

- чорний чохол бампер для Xiaomi Mi pad 4 з підставкою, яка складається при необхідності. Щоб її активувати, потягніть за краєчок виступу і зафіксуйте потрібний кут нахилу дисплея;

- для захисту рідних кнопок від фізичного зносу, чорний чохол бампер для Xiaomi Mi pad 4 з підставкою виготовлений з литими, суцільними кнопками;

Xiaomi Mipad 4 бампер чорний протиударний з підставкою доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 120 мм |
| Ширина пристрою | 200 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 450 ₴











