
Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab 4 7 Essential TB-7304L 7304I 7304F м'який захисний бампер
280 ₴
- Немає в наявності
- Код: SILT473044
Красивий фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Tab 7 4 TB-7304I 7304L 7304F.
М'який, легенький і відмінно захищає корпус від появи можливих подряпин!
Комплексна покупка в магазині Smartcase - це вигідно:
1. Lenovo TB-7304I 7304F 7304L чохол м'який фіолетовий + загартоване захисне скло
Додати скло на замовлення
Додати перехідник Micro USB OTG в замовлення 
Додати підставку трансформер в замовлення 
Фіолетовий.силіконовий чохол Lenovo Tab 7 4 TB-7304I 7304L 7304F не один варіант кольору, який є на сайті Smartcase. Натискайте на фото внизу - дивись всі варіанти чохлів!
Lenovo TB-7304I 7304F 7304L чохол м'який фіолетовий представлений не реальних фотографіях.

- бампер закриває весь корпус планшета TB-7304. Як видно з фото, є також бортик, який захоплює дисплей по краях дисплея, не закриваючи робочу його частина.

- фіолетовий.силіконовий чохол Lenovo Tab 7 4 TB-7304I 7304L 7304F відмінний варіант захисту корпусу для активних користувачів планшета.

- еластичний матеріал дозволяє швидко і легко зняти чохол з корпусу планшета при необхідності.

- Lenovo TB-7304I 7304F 7304L чохол м'який фіолетовий виготовлений з усіма необхідними отворами для камери, портів і роз'ємів.
- бампер не слизький, добре лежить в руці. Фіолетовий колір додає свіжості зовнішній вигляд планшета Lenovo Tb-7304.

- із захистом рідних кнопок планшета від фізичного зносу, затирання і подряпин.
Lenovo TB-7304I 7304F 7304L чохол м'який фіолетовий доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smartcase
Натискайте кнопку 
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 195 мм |
| Ширина пристрою | 102 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 280 ₴










