
Чорний силіконовий чохол TPU для Lenovo Tab 4 8 Plus TB-8704X TB-8704F з підставкою м'який
280 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SILLENT42
Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X бампер чохол м'який TPU з підставкою і повноцінної захистом корпусу планшета від подряпин і ударів середньої сили.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - це вигідно:
1. Чорний силіконовий чохол Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X + загартоване захисне скло за 455 гривень
Додати скло на замовлення
Якщо Вам більше підходить синій колір бампера або інший чохол для Lenovo Tab 4 8 plus, то сміливо натискайте фотографію внизу!
Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X бампер чохол м'який TPU з підставкою представлений на реальних фотографіях.

- протиударний чохол бампер повноцінно виявляється захист всій площині корпусу планшета Lenovo Tab 4 8 Plus, в тому числі по кутах і бічних частинах;
- ччорний силіконовий чохол Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X проводиться з потовщеними кутами, так як ця частина планшета найбільше схильна до ударів при падінні;
- еластичний матеріал TPU практичний у використанні. Бампер легко і просто одягається на Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X. М'який матеріал не розтягується з часом не міняє колір, не вицвітає;

- Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X бампер чохол м'який TPU з підставкою, вбудованою в корпус бампера. При необхідності можна скористатися підставкою, встановивши кут нахилу в одному з двох можливих режимів;

- ччорний силіконовий чохол Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X найчастіше використовують для збереження новизни і цілісності корпусу планшета, але також можна встановити планшет в горизонтальному положенні і зручно дивитися відео і фільми;

- встановивши кут нахилу 35-40 градусів, можна забезпечити комфортну для рук позицію по набору тексту. Спілкуйтеся в соціальних мережах, працюйте з текстом, малюйте. Все, що Вам може знадобиться;

- Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X бампер чохол м'який TPU з підставкою виробляється на фабриці за зразком планшета, присутні роз'єми і отвори в потрібних місцях;
Чорний силіконовий чохол Lenovo tab 4 8 Plus TB 8704X доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті smarticase.com.ua
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 210.6 мм |
| Ширина пристрою | 123 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 280 ₴













