
Ейфелева вежа чохол книжка TFC для Huawei Mediapad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 чохол Париж (Paris)
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M38L2
Гарний кольоровий чохол-книжка Huawei Medipad M3 Lite 8, версії CPN-L09 CPN-W09 у темі Ейфелева вежа (Париж), модель TFC чохол із магнітним замком
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei M3 Lite 8 чехол Книжка Париж + функціональний перехідник OTG (під'єднання usb носіїв і іншої периферії) за 295 гривен
Комплект 2. Huawei M3 Lite 8 чехол книжка Париж + загартоване захисне скло 9H за 425 гривен
Додати на замовлення скло, натискайте фото!

Для перегляду силіконового чохла бампера, який охоплює весь корпус ґаджета, натискайте на фото внизу!

Коротко про чохол-книжку TFC у темі Ейфелева вежа для Huawei M3 Lite 8 чехол книжка Париж:
— планшет утримує в полікарбонатному (пластиковому) бампері, який не розтягується з часом. Дисплей Huawei M3 Lite 8 повністю готовий для використання, без жодних обмежень

- Huawei M3 Lite 8 чехол книжка Париж обладнаний механізмом магнітного замка, який не дає обкладинці бовтатися. Це актуально, якщо девайс часто використовується поза стінами будинку, переміщається в рюкзаку або сумці.

— зовні захисного аксесуара можна побачити гарну міцну синтетичну шкіру з PU (поліуретану). Сюжетний малюнок Париж дає змогу кардинально змінити зовнішній вигляд планшета Huawei M3 Lite 8, додавши пристрою індивідуальності й оригінального вигляду.

- кольоровий чохол-книжка Huawei Medipad M3 Lite 8, версії CPN-L09 CPN-W09 у темі Ейфелева вежа добре лежить у руці, не ковзає та практично не забруднюється.

— зігнувши обкладинку в підставку, оригінальний чохол TFC для планшета Huawei M3 lite 8 дає змогу насолодитися переглядом фільмів.

- Huawei M3 Lite 8 чехол книга Париж також передбачає встановлення під кутом нахилу дисплея 35-40 градусів, що забезпечує зручну роботу з текстом.

- кольоровий чохол-книжка Huawei Medipad M3 Lite 8, версії CPN-L09 CPN-W09 у темі Ейфелева вежа — це чудове рішення чарівного перетворення планшета у разі дотримання критерії компактності та оригінальності.
Для детального ознайомлення з усіма варіантами кольорового оформлення обкладинки, натискайте світлину внизу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Ширина пристрою | 123 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Тема Париж |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 265 ₴
- Спосіб упаковки: бульбашковий конверт









