
Вітражне скло чохол-книжка TFC для Huawei Mediapad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 чохол Мозаїка кольорова
279 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: M38L3
Вітражне скло чехол книжка для Huawei Medipad M3 Lite 8, версии CPN-L09 CPN-W09 — це яскравий позитивний чохол, який і захищає та прикрашає планшет!
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Хуавей М3 лайт 8 чехол Книжка Мозаїка кольорова + функціональний перехідник OTG (під'єднання usb носіїв і іншої периферії) за 295 гривен
Комплект 2. Хуавей М3 лайт 8 чехол Книжка Мозаїка кольорова + загартоване захисне скло 9H за 425 грн
Додати на замовлення скло, натискайте фото!

Для вибору силіконового чохла бампера для зазначеної моделі планшета, натискайте на фото внизу!

Кратко о чехле книжке TFC для Huawei M3 Lite 8 у кольорі Вітражне скло:
— основа чохла книжки TFC — це міцний полікарбонат, який створює захисний футляр для утримання планшета в захисному аксесуарі та міцну обкладинку для захисту дисплея.

- Хуавей М3 лайт 8 чехол Книжка Мозаїка кольорова, що виготовляється з вбудованим магнітним замком, який утримує чохол у закритому положенні.

— система магнітів являє собою мініатюрні вставки в бампері та обкладинці, фактично не помітні, але допомагають у виконанні повсякденних завдань.

- Вітражне скло чехол книжка для Huawei Medipad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 покритий зовні міцною обкладинкою із синтетичної шкіри Pu, яка захищає від проникнення вологи та дає змогу створити яскраві оригінальні малюнки.

- кілька маніпуляцій з обкладинкою і Хуавей М3 лайт 8 чехол Книжка Мозаїка кольорова вже слугує підставкою для зручного перегляду відео без використання рук.

- Хуавей М3 лайт 8 чехол Книжка Мозаїка встановлює також у такому положенні, як продемонстровано на фотографії нижче. Дає змогу поспілкуватися в соціальних мережах у комфортному для рук та очей положенні.

- Вітражне скло чехол книжка для Huawei Medipad M3 Lite 8 CPN-L09 CPN-W09 — це чудовий варіант оригінального чохла для активного використання з планшетом.
Для детального ознайомлення кольорами обкладинки, натискайте світлину внизу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Ширина пристрою | 123 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 279 ₴
- Спосіб упаковки: бульбашковий конверт









