
Коричневий розумний чохол книжка Xiaomi Redmi Note 5 Pro оригінальний Mofi Vintage Classical
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PLNVINT02
Коричневий оригінальний чохол для Xiaomi Redmi Note 5 і Note 5 Pro від виробника Mofi case, у серії Vintage Classical
Дивитися всі варіанти оригінальних чохлів для Xiaomi Redmi Note 5!
(Натискайте на фото внизу)

Спеціальне пропонування для покупців від магазину "Smartciase"
Скидка 20% на будь-яка захисне скло з міцністю 9H для Xiaomi Redmi Note 5 Pro під час купівлі Xiaomi Redmi Note 5 Pro чехла книжки Mofi Vintage brown!
Що потрібно знати про особливості чохла Mofi Vintage:
- оригінальний, впізнаваний дизайн
- обкладинка на дотик здається м'якою
- автоматичне занурення дисплея в сон під час закриття обкладинки
- місце для платіжної банківської картки (1-2 шт.)
- зручний перегляд відео

Смартфон Xiaomi Note 5 поміщається в еластичний tpu бампер, надійно сидить у ньому, не випадає. Корпус пристрою захищений з усіх боків. Усередині можна побачити велюрову підкладку для захисту дисплея й відділ для платіжної картки.

Зручнішим використання смартфона робить наявність так званого розумного магніту в обкладинці чохла, який переводить дисплей ґаджета в режим блокування під час закриття чохла (у разі увімкненої опції смарт-обкладинка в параметрах Xiaomi Note 5).

Коричневий оригінальний чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Mofi Vintage однозначно перетворює смартфон. Подивіться, який гарний вигляд має обкладинка чохла, виготовлена із синтетичної екошкіри PU. Наявність тиснень виробника доповнює образ солідного аксесуара від А-бренда.

Для прихильників відео або відео з дисплея 6-дюймового ґаджета є можливість робити це без використання рук, як підставки. Встановіть смартфон у горизонтальному положенні.

Коричневий оригінальний чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Mofi Vintage виготовлений саме під зазначену модель мобільного пристрою, наявні всі необхідні роз'єми та отвори.

Продукція компанії Mofi завжди постачається в оригінальному роздрібному пакованні!
Щоб придбати коричневий оригінальний чохол для Xiaomi Redmi Note 5 Mofi Vintage, телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку купити на сайті smarticase.com.ua
Відсилання по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Моделі телефона | Xiaomi Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro |
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








