
Чорний м'який чохол бампер з TPU для планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L)
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: yogax501
Найкращий варіант захистити корпус планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) - це м'який силіконовий (TPU) чохол бампер, який закриває корпус і захищає його від фізичного зносу.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. М'який чохол бампер Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) + функціональний перехідник OTG Micro USB-USB
Додати перехідник Micro USB OTG замовлення. натискайте на фото!
2. Бажаєте купити хорошу захисне скло для Lenovo Yoga Tab 3 X50?
Всього 215 гривень при купівлі год чохлом. Тисніть на фото.
Шукаєте інший колір захисного чохла для Lenovo Yoga Tab 3 10? натисніть на фотографію внизу!
Силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet YT3-X50M X50L представлений на реальних фотографіях на цій сторінці. Рекомендуємо ознайомиться!

Еластичний матеріал TPU практичний у використанні, легко одягається і просто знімається з планшета при необхідності. Чохол не лопне при падінні чи ударі, як це буває з пластиковими чохлами.
М'який чохол бампер Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) виготовлений під активне зручне використання девайса. Можна використовувати всі технічні можливості планшета, без будь-яких обмежень. По кутках у верхній частині можна побачити литі вставки, щоб було зручно працювати з дисплеєм, коли планшет лежить горизонтально.
В захисному чохлі бампері присутні всі необхідні отвори і роз'єми. Як показано на фото внизу, можна побачити як зроблено отвір для фронтальної камери.
Силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet YT3-X50M X50L призначений для користувачів, яким важливо зберегти цілісність і приємний зовнішній вигляд корпусу планшета, а варіант чохла-книжки не підходить зважаючи можливих обмежень планшета і збільшення габаритів гаджета.
М'який чохол бампер Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) представлений також на фотографіях з планшетом, люб'язно наданих нашим покупцем! Дивись, будь ласка, фотографії!





Силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet YT3-X50M X50L доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Висота пристрою | 253 мм |
| Ширина пристрою | 185 мм |
| Товщина пристрою | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 350 ₴











