
Силіконовий синій бампер TPU чехол для Lenovo Yoga Tablet 3 8 850F 850M (TAB 3-850M)
265 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga8502
М'який захисний чохол в красивому веселому синьому кольорі для планшета Lenovo Yoga Tablet 3 850M 850F, діагональ 8-мь дюймів.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Синій м'який чохол Lenovo Yoga Tablet 3-850M + багатофункціональний перехідник OTG Micro USB-USB за 300 гривень.
Додати перехідник Micro USB OTG замовлення. натискайте на фото!
2. Протиударний оригінальний чохол Lenovo Yoga tab 3 850F + захисне скло 9H за 455 гривень.
Синій м'який чохол Lenovo Yoga Tablet 3-850M - не єдиний варіант (на момент публікації товару) в магазині Smartcase. Натисніть на фотографію внизу і дивіться всі варіанти забарвлень протиударного м'якого бампера.
Далі будуть представлені реальні фотографії синього силіконового чохла бампера для Lenovo Yoga Tablet 3-850M

Основа чохла - еластичний і дуже міцний TPU, який дозволяє легко одягати і знімати захисний аксесуар на корпус Lenovo yoga tab 3 8 без ризику як небудь зашкодити чохол або мобільний пристрій!
Протиударний оригінальний чохол Lenovo Yoga tab 3 850F еластичний, а значить прослужить довго, адже йому нестрашні удари і розтягнення. Завдяки м'якості, синій бампер TPU так добре лягає на корпус планшета, огинаючи всі опуклості.
По кутах вгорі можна побачити потовщення, це додаткова точка дотику бампера і твердої поверхні при розташуванні планшета Lenovo Yoga tab 3 850F плазом.
Синій м'який чохол Lenovo Yoga Tablet 3-850MF виготовлений з урахуванням всіх не обходимых отвори і роз'ємів. Кнопки в бампері виготовлені суцільними, литими, щоб захистити рідні від фізичного зносу.

Протиударний оригінальний чохол Lenovo Yoga tab 3 850F виготовлений з ребристою поверхнею, що забезпечує кращу міцність і надійність утримання девайса в руках.

Синій м'який чохол Lenovo Yoga Tablet 3-850M F доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Синій |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 210 мм |
| Ширина пристрою | 146 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 265 ₴












