
Еластичний силіконовий чохол Lenovo Yoga Tablet 3 8 850F 850M (TAB 3-850M) фіолетовий TPU
245 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: yoga8503
Красивий фіолетовий чохол бампер для Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F з міцного еластичного силікону TPU
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Фіолетовий бампер Lenovo Yoga Tab 3 850F 850M + багатофункціональний перехідник OTG Micro USB-USB за 300 гривень
Додати перехідник Micro USB OTG замовлення. натискайте на фото!
2. Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F + захисне скло 9H за 455 грн
Фіолетовий бампер Lenovo Yoga Tab 3 850F 850M - дуже гарний колір, але в магазині "Smartcase" можна підібрати й інші забарвлення. Натисніть на фотографію внизу!
Фіолетовий чохол бампер для Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F опублікований на сторінці магазину Smartcase на реальних фотографіях для максимального розуміння характеристик і можливостей захисного аксесуара.

М'який силікон - це ідеальний захисний матеріал для такого "фігурного" планшета, у якого є вигини і опуклості. М'який TPU відмінно облягає планшет Lenovo Yoga Tablet 3 850M і і створює бар'єр для захисту корпусу мобільного пристрою.
Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F просто одягнути на планшет. Його міцності достатньо для проведення цієї процедури багато разів без шкоди для захисного аксесуара.
Кути бампера додатково посилені вставками з TPU, що створює додатковий захист для корпусу планшета. Це свого роду додаткова точка дотику чохла і твердій рівній поверхні.
Фіолетовий бампер Lenovo Yoga Tab 3 850F 850M передбачає все не обходимые вирізи та отвори для доступу до портів, камер, динаміка мобільного пристрою.

Фіолетовий чохол бампер для Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F проводиться з чіпким і не слизьким, щоб користувач міг впевнено і міцно взяти гаджет руками і боятися, що планшет вислизне, як мокре мило.

Фіолетовий силіконовий чохол Lenovo Yoga Tab 3 850M 850F доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 210 мм |
| Ширина пристрою | 146 мм |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 245 ₴












