
Черный чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L ультратонкий TFC в коже PU
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENE7TF1
Компактний чорний чохол для Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L, варіант TFC чохол-книжка з магнітним замком.
Діагональ дисплея планшета 7 дюймів!
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Чорний чохол Lenovo Tab E7 tb 7104 + функціональний перехідник OTG Micro USB за 275 гривен
2. Оригінальний чохол-книжка для планшета Lenovo Tab E7 3G із захисним склом за 397 гривен
Жмите на світлину захисного скла
Усі варіанти кольорів із детальними світлинами дивіться за посиланням внизу, натискайте на світлину.
Чорний чохол-книжка Lenovo Tab E7 — це універсальне рішення для захисту планшета та зручного використання. Чому? По-перше, чорний колір підходить на всі випадки життя, по-друге, чохол книжка надає захист не тільки корпусу пристрою, але й дисплею.

Чорний чохол Lenovo Tab E7 tb 7104 добре продуманий і елегантно зроблений, у дизайні аксесуара немає нічого зайвого. 3-стулкова обкладинка залучена в захисті дисплея та функціональних позиціях планшета. Пластиковий корпус мінімально потовщує девайс, водночас дбає про збереження корпусу.
Зручності у використанні планшета Tab E7 додає вбудований магнітний замок, який забезпечує утримання обкладинки чохла в закритому положенні, коли це необхідно для користувача пристрою.
Компактний чорний чохол для Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L покритий всередині ворсистою мікрофіброю сірого кольору, яка охоплює весь корпус і дисплея ґаджета. Її призначення — захист від мікроподряпин пристрою.
Зовнішній матеріал чохла книжки TFC — це синтетична PU-шкіра, яка за фактурою повторює натуральну шкіру, за міцністю та практичністю також не поступається. Поверхня обкладинки матова, практично не забруднюється й точно не збирає відбитки пальців.
Чорний чохол Lenovo Tab E7 tb 7104 передбачає можливість горизонтального встановлення планшета, забезпечуючи гарний зоровий контакт і свободу для рук.

Для роботи з текстом або для малювання Lenovo Tab E7 TB 7104 можна встановити в такому положенні, як продемонстровано на фотографії вище. Така позиція зручна для рук, адже гол нахилу екрана становить 35-40 градусів.

Компактний чорний чохол для Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L — це чудове рішення для захисту планшета під час використання технічних можливостей ґаджета поза стінами будинку або просто під час транспортування (переноски) планшета з дому в школу (на навчання, роботу) і назад!
Оригінальний годерний чохол Lenovo Tab E7 tb 7104 доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase.com.ua
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 193 мм |
| Ширина пристрою | 111 мм |
| Товщина пристрою | 10.35 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 265 ₴














