
Граффити чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L кольорове TFC Graffiti в шкірі PU
260 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENE7TF2
Цветной чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L у яскравому оформленні Графіті.
Діагональ дисплея планшета 7 дюймів!
Комплексна покупка в магазині Smarticase — вигідно завжди:
1. Графіті чохол Lenovo Tab E7 TB7104 + функціональний перехідник OTG Micro USB за 275 гривен
Захисне скло для дисплея зі знижкою. Жмите на світлину для додавання на замовлення ( знижка 10%)
Всі варіанти забарвлень із реальними світлинами дивіться за посиланням внизу, натискайте на фото!
Кольоровий сучасний чохол Lenovo Tab E7 TB-7104l не тільки захищає корпус і дисплей планшета, але й прикрашає девайс, надає йому своєрідного обличчя, образу.

3-сегментна обкладинка призначена для захисту дисплея від можливих пошкоджень + бере участь у функціональних позиціях планшета Lenovo Tab E7.
Вбудований магнітний замок — це обов'язковий елемент чохла книжки TFC. Обкладинка захисного чохла утримується в закритому положенні завдяки системі крихітних магнітів, які ніяк не впливають на зовнішній вигляд планшета Lenovo Tab E7.
Графіті чохол Lenovo Tab E7 TB7104 складається з полікарбонатного каркаса, синтетичної шкіри PU і ворсистої сірої підкладки, яка покриває й оберігає весь корпус планшета та його дисплей.
Кольоровий сучасний чохол Lenovo Tab E7 TB-7104l покритий зовні міцною синтетичною шкірою PU, яка не тільки не пропускає вологу всередину до пристрою, але й прикрашає планшет, робить його унікальним за зовнішнім виглядом.
Щоб відпочити за переглядом фільму або відео ролика, досить зігнути обкладинку чохла TFC у пірамідку-підставку та встановити планшет Lenovo Tab E7 в горизонтальне положення.

Графіті чохол Lenovo Tab E7 TB7104 передбачає також позицію для зручної роботи з текстом. Можна поспілкуватися в соціальних мережах, написати пост у Facebook або сториз в Instagram.

Кольоровий сучасний чохол Lenovo Tab E7 TB-7104l — чудове рішення для захисту планшета та розширення функціональних можливостей Вашого мобільного ґаджета!
Цветной чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L у яскравому оформленні Графіті доступний для придбання в магазине Smarticase
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Товщина пристрою | 10.35 мм |
| Ширина пристрою | 111 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 193 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Діагональ | 7 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 260 ₴














