
Ейфелева вежа чохол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L кольоровий TFC Париж із магнітним замком
260 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENE7TF3
Гарний чохол із малюнком Ейфелева вежа, TFC чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L з магнітним замком.
Діагональ дисплея планшета 7 дюймів!
Комплексна покупка в магазині Smartciase — вигідно завжди:
1. Париж чехол Lenovo Tab E7 TB 7104 + функціональний перехідник OTG Micro USB за 275 грн
Натискайте на фото внизу та дивіться реальні фотографії віх доступних для придбання забарвлень чохла TFC для Lenovo Tab E7.
Світлий фон, малюнок у сірих тонах, чохол-книжка Париж для Lenovo Tab E7 TB-7104L чудово підходить як для чоловіків, так і для жінок.

Обкладинка захисного аксесуара не товста, але міцна. Її структура дає змогу згинатися в пірамідку для підставки планшета Lenovo Tab E7, так і для захисту від пошкоджень дисплея.
Зручності у використанні додає вбудований у обкладинку магнітний замок. Система магнітів утримує обкладинку чохла TFC у закритому положенні, коли це необхідно власнику.
Париж чехол Lenovo Tab E7 TB 7104 забезпечує зручне використання мобільного ґаджета. Дисплей пристрою завжди відкритий для роботи, водночас планшет надійно утримується в полікарбонатному бампері чохла. Внутрішня поверхня покрита ворсистою мікрофіброю сірого кольору для захисту та корпусу та екрана планшета Lenovo Tab E7 TB-7104L TB-7104F.
Забарвлення Ейфелева вежа привертає увагу, малюнок цікавий і не викликає. Зовнішній матеріал чохла TFC — це синтетична екошкіра, але основі поліуретану, вона не мазка, не слизька та міцна.
Чехол книжка Париж для Lenovo Tab E7 TB-7104L передбачає встановлення в позиції для перегляду відео або інтернет-серфінгу за просторами WEB. Гарний зоровий контакт із дисплеєм і руки вільні від утримання ґаджета.

Для охочих попрацювати з текстом, надрукувати реферати, поспілкуватися в соціальних мережах або опублікувати пост у Facebook, є відповідна позиція, як на фотографії вище.

Париж чехол Lenovo Tab E7 TB 7104 — це гарний сучасний захисний аксесуар в акуратному компактному виготовленні за гарну ціну.
TFC чехол книжка Lenovo Tab E7 TB-7104F TB-7104L з малюнком Ейфелева вежа доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smartcase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 193 мм |
| Ширина пристрою | 111 мм |
| Товщина пристрою | 10.35 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
| Візерунки і принти | Тема Париж |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | водовідштовхувальне покриття |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 260 ₴













