
Надійний золотий чохол книжка Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 від Shemax (Хуавей Ю6 Прайм) Gold
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUY6P2
Гарний золотистий чохол-книжка для HUAWEI Y6 Prime 2018 Gold, який доповнить мобільний пристрій і захистить у разі форс-ажорних ситуацій ( падіння, удари тощо)
Модель Shemax Magnit для Huawei ATU-L31 (5.7 дюймів дисплей)
Экономия на комплекте от Smarticase!
Надаємо знижку 20% на вартість захисного скла за комплексного купівлі "оригінальний золотий чохол Y6 Prime 2018 + якісне скло 5d"
Докладний опис по склу
Додати перехідник OTG Micro USB для розширення можливостей смартфона Y6 Prime 2018

Huawei Y6 Prime 2018 gold чохол книжка Shemax золотистий має елегантний і вселяє довіру. Міцна обкладинка і протиударні характеристики роблять використання тендітного смартфона ATU-L31 безпечним.

Один із дашок чохла Shemax — це красива міцна обкладинка із синтетичної екошкіри на поліуретані, що забезпечує їй чіпкість поверхні, зносостійкість і гарний (елегантний) зовнішній вигляд. Захисний аксесуар впевнено лежить у руці, не вислизає.

З— живильний чохол-книжка для HUAWEI Y6 Prime 2018 Gold виробляється на фабриці з вбудованим магнітним замком, що дає змогу утримувати обкладинку в закритому положенні, коли це необхідно користувачеві.
Смартфон Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 поміщається в повнорозмірний силіконовий бампер.

Самовільне відкриття чохла Shemax у кишені або сумці мінімізовано завдяки вбудованій у обкладинку системі магнітів magnit closer.
Huawei Y6 Prime 2018 gold чохол книжка Shemax золотистий забезпечує досить високий рівень захисту ґаджета в разі ударів і падінь. Можливим це стало завдяки комбінації міцної, не тонкої, обкладинки та силіконового м'якого бампера, як основи-фіксатора.

Для будь-якого мобільного пристрою уразливим місцем є рідні клавіші ( кнопки), які стикаються як із пальцями користувача, так і з різними іншими матеріалами ( одяг, шкіра, тверді предмети), що призводить до неминучого морального зносу їх поверхні. Для захисту рідних кнопок ґаджета Huawei ATU-L31, з— живильний чохол-книжка для HUAWEI Y6 Prime 2018 Gold виготовлений із суцільними кнопками в силіконовому бампері аксесуара.

Зручний перегляд відео на смартфона Huawei Y6 Prime 2018 можливий завдяки горизонтальному встановленню ґаджета в горизонтальному положенні. Ваші руки будуть вільні, а очі радітимуть зручному куту для перегляду.

Якщо Вас цікавить чохол чорного кольору, натискайте на світлину внизу.
Huawei Y6 Prime 2018 gold чохол книжка Shemax золотистий доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shemax |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 73 |
| Товщина пристрою | 7.8 |
| Висота пристрою | 152.4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 152.4 мм |
| Глибина | 7.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра PU |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ екрану пристрою | 5.7 |
| Модель телефону | Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 |
| Моделі телефона | Huawei Y6 Prime 2018 ATU-L31 |
- Ціна: 200 ₴












