
Фіолетовий (бузковий) силіконовий чохол Lenovo Tab 4 10 LTE TB-X304L Wi-FI X304F, протиударний Stand TPU
489 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SILLENT485
Яскравий кольоровий захисний бампер для активного використання планшета, бузковий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F, варіант Stand TPU.
Три режими нахилу дисплея планшета!
ДИВИМОСЯ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДАЛІ!
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. М'який фіолетовий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F з підставкою + загартоване захисне скло для збереження экрану!
Знижка на скло 20 гривень!
Додати скло на замовлення - жміть на фото!
Якщо Вас цікавить чорний або синій колір, а також оригінальні чохли-книжки, натисніть на фотографію внизу.
Бампер - це те що треба, активному користувачеві, адже фізичний знос поверхні планшета Lenovo Tab 4 10 просто неминучий. Купіть надійний бузковий чохол і користуйтеся з комфортом. Трохи про характеристики:

- захисний бампер м'який, еластичний і міцний, виготовлений з TPU, що гарантує тривалий термін корисного використання, простоту в обігу і реальні протиударні можливості;
- закриває (читати захищає весь корпус 10-ти дюймового планшета Lenovo по максимуму. Отвори в бампері тільки для камери і роз'ємів;
- мягкий фіолетовий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F збереже новими кнопку включення живлення, а також гойдалку управління гучністю.;
- фіолетовий бампер утворює захисний бортик над рівнем дисплея;
- функціональна вбудована підставка легко викликається в роботу. Може фіксувати кут нахилу дисплея в 3-х різних ракурсах для перегляду відео + положення для роботи з текстом і графікою;
- бузковий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F виготовлений з потовщеними кутами, що значно підвищує рівень безпечного використання девайса. Кути - це самі розбиваються частині планшета після дисплея;
- Stand TPU - це ідеальне рішення для захисту планшета, коли його користувач дитина. Відмінно підійде і для завзятих геймерів;
- надійний захисний аксесуар в яскравому красивому кольорі, який перетворить Ваш девайс;
Детальний фото огляд на мягкий фіолетовий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F від магазину Smarticase









Бузковий чохол Lenovo Tab 4 10 X304L X304F доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 170 мм |
| Товщина пристрою | 8.5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 489 ₴











