
Темний сірий чохол книжка портмоне для Asus Zenfone 2 Ze551ML Z00AD Z00ADB у матовій шкірі PU
255 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZ2PORT1
Класичний захисний чохол-книжка для Asus Zenfone 2 ZE551ML (Z00AD Z00ADB) з магнітною застібкою з можливостями портмоне.
Колір обкладинки — приємний темний сірий

УВАГА!
У продажу є загартоване захисне скло для Asus Zenfone 2, дивитися - тут
Якщо Ви віддаєте перевагу чохлу книжкам синього кольору, натискайте на світлину нижче.
Які можливості з'являється у Вас від використання протиударного чохла книжки:
- міцна, практично не пробивана обкладинка, покрита матовою, не мазкою, не слизькою, але дуже приємною на дотик екошкірою PU. Сірий чохол-книжка Asus Zenfone 2 ZE551Ml Z00AD впевнено лежить у долоні користувача та надає повноцінний захист 360 градусів для ґаджета Asus.

— протиударний оригінальний чохол Asus Zenfone 2 Z551ML точно відповідає особливостям мобільного пристрою, у бампері та обкладинці наявні необхідні отвори та роз'єми для кнопок, отворів, динаміка, камери.

- бракує місця, щоб носити й телефон, і портмоне (шум) у кишені штанів? З чохлом Dino case можна розв'язати цю проблему. Усередині захисного аксесуара передбачені 3 відділи для пластикових платіжних карток і кишеня для паперових грошей. Asus Zenfone 2 чохол портмоне збирає все потрібне та часто використовуване в одному захисному аксесуарі, якісно зробленому та стильно оформленому.

- доласічний захисний чохол-книжка для Asus Zenfone 2 ZE551ML (Z00AD Z00ADB) модернізований магнітною застібкою, щоб утримувати обкладинку в закритому положенні. Магнітний замок — це гарант захисту дисплей ґаджета, кон останній міститься в сумці та кишені куртки.

— у будь-який момент можна встановити смартфон у горизонтальне положення та подивитися потрібну Вам інформацію, відео або фільм. Ви відпочиваєте, Ваші руки відпочинку та очам комфортно.

- протиударний оригінальний чохол Asus Zenfone 2 Z551ML не просто так має таку характеристику. Міцна обкладинка й еластичний силіконовий бампер ( точніше TPU) створюють броню, що не пробивається, яка збереже цілісність ґаджета навіть у най курязьких ситуаціях.

- акуратні рівні строчки, класичний підхід до оформлення зовнішнього вигляду, матова поверхня — сірий чохол книжка Asus Zenfone 2 ZE551Ml Z00AD однозначно заслуговує на увагу.

Оперативне надсилання в Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152.5 мм |
| Ширина | 77.2 мм |
| Глибина | 10.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | магнітний замок |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 2 ZE551ML Z00ADB Z00AD |
- Ціна: 255 ₴









