
Світлий зелений чохол з силіконовим тримачем для Xiaomi Mi pad 4, mipad 4, смарт обкладинкою Slim PU+TPU Mint
310 ₴
- Немає в наявності
- Код: XIAM4SIL3
Освіжаючий зелений чохол з силіконовою основою для Xiaomi Mi pad 4 в дизайні Slim PU+TPU з розумною обкладинкою Smart Sleep.
Повний опис з реальними фотографіями зеленого чохла дивіться далі за текстом.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Самий тонкий зелений чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 купити з загартованим захисним скло за 475 гривень.
Додати скло на замовлення
Більше 20-ти варіантів оригінальних чохлів Xiaomi Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу.
А герой цієї сторінки - ментоловий (зелений) чохол для Xiaomi Mi pad 4 в дизайні Slim PU+TPU

Поєднання силікону і шкіри PU створює унікальні властивості і ось чому:
-
повноцінний захист 360 градусів для планшета Xiaomi Mi pad 4 при мінімальній зміні товщини пристрою.
-
еластичний бампер стійкий до ударів і падінь, стійкий до руйнування і зношування
-
висока ступінь захисту планшета Xiaomi Mi pad 4 від пошкоджень
-
зелений чохол з силіконовою основою для Xiaomi Mi pad 4 захищає рідні кнопки планшета від фізичного зносу і появи подряпин.
-
занурення гаджета в режим автосна простим закриттям обкладинки Smart cover
-
3-х складова обкладинка згинатися, може складатися в підставку, змінювати форму
-
тонкий зеленый чехол книжка Xiaomi Mi pad 4 способен решать несколько функциональных задач, а именно обеспечить удобный просмотр видео и работу с текстом. (детально на фотографиях далее)
-
прочный износостойкие материалы и легкий все аксессуара
Зеленый чехол с силиконовой основой для Xiaomi Mi pad 4 в дизайне Slim PU+TPU на реальных фотографиях специально от магазина "Smarticase.







Тонкий зелений чохол книжка Xiaomi Mi pad 4 зроблений за сучасними стандартами якості і складається з таких елементів:
- поліуретанова синтетична шкіра PU використовується як зовнішній матеріал обкладинки.
- ворсиста підкладка всередині обкладинки
- м'який бампер з TPU (силікону), куди поміщається планшет Xiaomi Mi pad 4.
Дивіться всі варіанти чохлів для Mi pad 4, натисніть на фотографію внизу!
Зеленый чехол с силиконовой основой для Xiaomi Mi pad 4 в дизайне Slim PU+TPU доступный для приобретения по звонку на контактный номер телефона или через покупку на сайте магазина Smarticase
Нажимайте кнопку КУПИТЬ
Оперативная отправка по всей Украине.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Зелений |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 310 ₴











