
Рожевий Smart S view cover чохол-книжка для смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD
200 ₴
- Немає в наявності
- Код: SAMAS5055
Розумний чохол Smart S view cover з розширеними можливостями для смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD купити в інтернет-магазині Smart Case за чудовою ціною

Чому Вам так необхідний і буде корисний s view cover чохол-книжка для Вашого смарту Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD?
— це більше, ніж просто захисний чохол
— розумний чохол, який дає змогу працювати зі смартфоном через дисплей у обкладинці
— модний і красивий аксесуар для сучасного власника смартфона Samsung S5
Купити S view cover чохол-книжка для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD і розв'язати всі перераховані вище проблеми раз і назавжди!
Чохол із чудовими можливостями!
- Вікно View Cover — чудове дизайнерське рішення, що дає змогу переглядати повідомлення на дисплеї Вашого смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, а також приймати та відхиляти дзвінки та використовувати інші функції смартфона S5
- Міцна красива книжка й ударостійка задня кришка — чудовий захист, якщо смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD упадет на тверду поверхню
- Розумна обкладинка S view cover — використовуйте смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD по-новому!

Купити s view cover чехол-книжка для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт Новою поштою, Інтайму або Укрпошті. Просто зробіть замовлення в економному магазині SmartCase
Чохол-книжка буде надійним компаньйоном, а Ви буде задоволені покупкою. Адже цей чохол максимально втілює всі побажання покупців про зручний сучасному чохлі.

Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, є отвори під камеру та функціональні роз'єми.
Розміри:
142 х 73 х 10 мм.
Колір чохла — Рожевий
Зовнішня та внутрішня сторони обкладинки чохла S view cover виготовлені з штучної шкіри, поліуретану.


Щоб одягнути чохол S view Cover на смартфон Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD, необхідно зняти в мобільного пристрою рідну задню кришку, і замість неї одягнути задню частину чохла.

Купити S view cover чохол-книжка для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD ― розв'язати проблему захисту телефона і додати нові можливості в його використанні.
Смарфтону Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD буде комфортно в чохлі S view Cover! Адже він ідеально підходить для цього мобільного телефона!
Купити S view Cover чехол-книжка для смартфона Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD може кожен мешканець України!
Доставка Укрпошта Новою Поштою й Інтаймом з оперативним відправленням!
Щоб купити S view Cover чохол-книжка для Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case


| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Samsung |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Пилозахищений |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 72.6 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Необхідно зняти задню кришку смартфона | Так |
| Розумна обкладинка Smart cover | Присутній |
| Моделі телефона | Samsung Galaxy S5 G900H G900F G900FD |
- Ціна: 200 ₴





