
Кольорові спіральки чохол-книжка з магнітами smart для Lenovo Tab 10 TB-X103F шкіра PU + TFC
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENX10304
Яскравий кольоровий чохол для Lenovo Tab 4 10 TB-X103F у варіанті TFC Color Spiral з магнітним замком і смарт-обкладинкою
Повний опис дивитися далі
Економ з магазином Smarticase;
Оригінальний кольоровий чохол-книжка Lenovo Tab 10 X103F Кольорові Спіральки + захисне скло загартоване за 480 гривень
Дивитися всі найцікавіші варіанти кольорів для Lenovo Tb-X103F, натискайте на світлину внизу:

- яскрава кольорова обкладинка кардинально змінює зовнішній вигляд планшета, ґаджет стает помітним на великій відстані, що дуже актуально, якщо користуватися мобільним пристроєм буде дитина або підліток.

- яскравий кольоровий чохол для Lenovo Tab 4 10 TB-X103F у варіанті TFC Color Spiral покритий зовні міцною синтетичною шкірою, стійкою до фізичного стирання з вологою. Захисний матеріал добре носиться й не ковзає в руках.


- Ви отримуєте функціональний аксесуар, який не тільки чудово справляється із завданням захисту корпусу та дисплея планшета Lenovo tab 10 Tb-x103f, але дасть Вам змогу комфортно подивитися фільм, знайти інформацію в інтернеті, поспілкуватися в соціальних мережах.

- оригінальний кольоровий чохол книжка Lenovo Tab 10 X103F Кольорові Спіральки позбавлений самовільного відкриття обкладинки, з огляду на наявність вбудованого магнітного замка. А сіра ворсиста мікрофібра допомагає зберегти новизну корпусу, захищаючи від мікроподряпин.

Яскравий кольоровий чохол для Lenovo Tab 4 10 TB-X103F у варіанті TFC Color Spiral доступний для придбання за дзвінком телефонуйте на контактний номер телефона або через кнопку
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 171 мм |
| Товщина пристрою | 9.6 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 350 ₴







