Защита !

Чорний шкіряний чохол-книжка Mofi для смартфона Asus ZenFone 2 Ze551ML
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZEN11
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У наявності є оригінальний чохол-книжка MOFi Vintage Classical!
Уточнюйте у консультанта телефоном!

Гарний, показний, зручний.
Все це про оригінальному шкіряному чехле-книжке Mofi для смартфона Asus ZenFone 2 ZE551ML, модель 5,5 дюйма, який можна купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Спеціальне пропонування!
Оригінальний чохол MOFI + загартоване скло 9H для максимального захисту за 330 грн
Чохол із видатними захисними властивостями!
Сталева пластина 0,4 мм в обкладинці чохла MOFI оберігає дисплей Zenfone 2 від можливих пошкоджень
Протиударний силіконовий бампер — найкращий варіант запобігання в разі падіння смартфона
Стильний дизайн чохла-книжки
Вітаємо! Ви власник смартфона Asus Zenfone 2 Ze551ML, модель 2015 року. І тепер перед Вами проблема, яка надійний чохол вибрати? Шукаєте варіант чохла, який буде вірним захисником для Вашого смарту? Або щоб чохол мав гарний, сучасний та солідний вигляд?
Є просте рішення Вашого питання!
Оригінальний шкіряний чохол-книжка MOFI для Вашого Asus Zenfone 2 Ze551ML

Купити шкіряний чохол Mofi для Asus ZenFone 2 ze551ml можна зробити замовлення в нашому магазині SmartCase. Ми відправимо ваше замовлення якнайшвидше!
Оригінальний чохол-книжка прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Купити шкіряний чохол Mofi для Asus ZenFone 2 ze551ml за чудовою ціною з оперативним відправленням! Просто зробіть замовлення!

Внутрішні розміри чохла відповідають розмірам смартфона Asus ZenFone 2 ZE551ML, є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік
Розміри силіконового бампера:
154 х 79 х 10 мм.
Колір чохла — чорний
Зовнішня сторона обкладинки чохла-книжки MOFI виготовлена з високоякісної штучної міцної шкіри PU — полиуретана. Вона приємна на дотик, гарна, не пропускає вологу, стійка до зношування тривалий час. Імітує натуральну шкіру.

Усередині чохла MOFI спостерігається м'який захисний шар мікрофібри сірого кольору і бампер-тримач із м'якого силікону, у якому розумний телефонний апарат Asus Zenfone 2 фіксується.

Тримач-бампер виготовлений із міцного еластичного силікону, він не рветься, не ламається. Перевага — зручно експлуатувати, якісні протиударні властивості.


Конструкція шкіряного чохла-книжки MOFI дає Вам можливість переглядати відео на смартфоні Asus Zenfone 2 ZE551ML без потреби тримати телефонний апарат у руках! Просто зафіксуйте чохол у положенні підставки та насолоджуйтеся зручним переглядом.

Смарфтону Asus ZenFone 2 ze551ml буде безпечно в цього чохла!
Більш надійного чохла-книжки ще поки не придумали!
Ціна чохла доступна для КОЖНОГО покупця!

Короткий відео огляд годехла-книжки Mofi для смартфона Asus ZenFone 2
Купити шкіряний чохол Mofi для Asus ZenFone 2 ze551ml може будь-хто охочий з України!

Доставка Укріплої, Нової Пощой та Інтайм!
Щоб купити шкіряний чохол для Asus ZenFone 2 досить зателефонувати за контактним номером або зробити замовлення в магазині Smart Case

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний, Вологозахищений |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Asus Zenfone 2 ZE551ML |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Глибина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴
- Спосіб упаковки: У наявності є захисне загартоване скло







