
Чорний силіконовий чохол для Xiaomi Mi pad 4 Plus (10.1) з підставкою Flexy TPU
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XMPLS1
Надійний захист для корпусу планшета на всі випадки життя, неповторний і надійний Flexy TPU чорний силіконовий чохол Xiaomi Mi pad 4 Plus з вбудованою пластиковою підставкою.
Колір матеріалу - чорний
Діагональ планшета - 10,1 дюйм
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Xiaomi Mi pad 4 Plus чохол чорний з підставкою захисний купити з захисним загартованим склом. Знижка на скло 20 гривень!
Додати захисне скло на замовлення, тисніть на фото
Бажаєте побачити всі варіанти оригінальних чохлів для Mi pad 4 Plus, натискайте на картину внизу
Flexy TPU чорний силіконовий чохол Xiaomi Mi pad 4 Plus - найкращий захисний бампер, який представлений на світовому ринку аксесуарів по критеріям захисту, довговічності і надійності.

Що потрібно знати про чорний чохол Flexy TPU:
- 100 % покриття корпусу планшета Mi pad 4 Plus;
- додатковий захист для дисплея, так як м'який силікон закриває краю екрана;
- Xiaomi Mi pad 4 Plus чохол чорний з підставкою передбачає гарне протиударне рішення для кутів планшета. Кути виготовлені потовщеними, з виступами;
- закриття кнопки бампера оберігають від фізичного зносу рідні клавіші планшета Mi pad 4 Plus;
- оригінальний чохол виготовляється за шаблоном планшета, присутні необхідні роз'єми і отвори
- Flexy TPU чорний силіконовий чохол Xiaomi Mi pad 4 Plus має підвищену стійкість і довговічність у використанні, все завдяки фізичним особливостям TPU (термополіуретану);
- аксесуар не слизький і надійний;
- вбудована пластикова підставка - важлива особливість чорного чохла Flexy TPU. Дозволяє вибрати один з 3-х можливих улов нахилу дисплея Mi pad 4 Plus. При необхідності підставка виймається і вставляється назад в бампер;
Детальний фото огляд на Xiaomi Mi pad 4 Plus чохол чорний з підставкою від магазину Smarticase дивимося далі.









Flexy TPU чорний силіконовий чохол Xiaomi Mi pad 4 Plus доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Гума |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 245.6 мм |
| Ширина пристрою | 149.08 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴










