
Силіконовий чохол з оленям для планшета Huawei Mediapad T3 7 3G BG-U01 TPU RAY бампер
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T37RAY4
Гарний жіночий силіконовий чохол Ray Deer на Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01
Яскравий і помітний малюнок на матовій поверхні чохла.
КОЛІР Казковий Олень (Fabulous deer)
Вигідна комплексна покупка в Smarticase:
1. Силіконовий чохол для дівчини на планшет Хуавей Т3 7 3ж + захисне скло 9Н за 349 гривен.
Додати скло на замовлення, натискайте на зображення нижче.
Дивіться всі варіанти цікавих кольорів для планшета Huawei T3 7 3G натискайте на картину внизу.
Жіночий силіконовий чохол Ray Deer на Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 — це можливість зробити Ваш ґаджет яскравим, оригінальним і незабутнім.
Силіконовий чохол для дівчини на планшет Хуавей Т3 7 3ж з портретом казкового оленя має наділений такими властивостями:
- захист корпусу на 100% його поверхні від виникнення подряпин, потертостей і відколів;
- кольоровий силіконовий чохол змінить Ваш планшет T3 7 3 g, зробить його жіночним;
- захист рідних кнопок планшета Медіапад від фізичного зносу;
- жіночий силіконовий чохол Ray Deer на Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 практично не змінює габаритні розміри пристрою, але забезпечує чудовий захист для корпусу;
- практичний і довговічний, не боїться ударів, тиску та тертя;
- чудово підійде для активних користувачів, як "одяг" під час використання планшета в автомобілі;
Гарний жіночий силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 від RAY у забарвленні Казковий Олень ми демонструємо Вам на реальних світлинах, Ви станете власником саме такого чохла.



Ми маємо рішення, як зробити перегляд відео та фільмів зручним для Вас, звільнити руки. Вибирайте підставку тут
Жіночий силіконовий чохол Ray Deer на Huawei Mediapad T3 7 3g BG2-U01 доступний для придбання за дзвінкою на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase.com.ua
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8.6 мм |
| Ширина пристрою | 103.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 179 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Діагональ | 7 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Форм-фактор | Бампер |
| Виробник | RAY |
- Ціна: 200 ₴







