
Веселі Рибки силіконовий чохол для планшета Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 бампер RAY Funny Fishes
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T38RAY3
Матовий силіконовий чохол RAY з малюнком Рибки для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 для зручної роботи з ґаджетом і захисту корпусу від зношування.
Кольоровий веселий малюнок змінить зовнішність планшета в кращий бік, зробить його унікальним.
КОЛІР — Веселі рибки (Funny Fishes)
Вигідна покупка комплекту в Smarticase:
1. Хуавей Медіапад Т3 8 чохол силіконовий з рибами + захисне скло 9Н за 355 гривен.
Додати скло на замовлення
Понад 10 варіантів оригінальних чохлів для планшета Huawei T3 8 KOB-L09 натискайте на картину внизу, щоб переглянути все.
Матовий силіконовий чохол RAY з малюнком Рибки для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 — це оригінальний захисний бампер для Вас або Вашої дитини, який захистить корпус ґаджета від неминучого фізичного зношування та травм.
Хуавей Медіапад Т3 8 чохол силіконовий з рибами і його характеристики:
- м'який захист для корпусу планшета від подряпин, ударів, стискання;
- мінімальна зміна товщини планшета Huawei T3 8, чохол практично не збільшує в розмірах пристрій;
- матова поверхня практична в обігу, не збирає бруд і сліди пальців;
- матовий силіконовий чохол RAY з малюнком Рибки для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 буде гарним доповненням до будь-якого власника планшета, від малого до великого;
- не слизький і добре утримується в руках;
- можливість зробити планшет Huawei T3 8 красивішим, унікальним зовні, помітнішим на великій відстані;
Тільки реальні фотографії оригінального чохла RAY Ви знайдете на сторінках магазину "Smarticase". Хуавей Медіапад Т3 8 чохол силіконовий з рибами зручний, красивий і доступний для всіх.




Дивіться фільми та відео на планшеті без утримання ґаджета в руках. Вибирайте підставку тут,
Матовий силіконовий чохол RAY з малюнком Рибки для Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 от Ray доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для планшета |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Ширина пристрою | 124.7 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Виробник | Ray |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Протиударний |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Накладка |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Риби |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 200 ₴








