
Синій чохол книжка RAY Safebook Birds на Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 з малюнком Пташки на побаченні
488 ₴
- Немає в наявності
- Код: RATT3103
Синій протиударний чохол книжка RAY Safebook для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 з міцної обкладинкою і повноцінним силіконовим (TPU) бампером для реального захисту планшета при ударах і падіннях.
Модель чохла - RAY Safebook Birds.
ДИВИМОСЯ ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС ТОВАРУ ДАЛІ.
Економна покупка в "Smarticase":
1. Huawei Mediapad T3 10 (9.6) синій чохол з малюнком + загартоване захисне скло 9H
Додати скло на замовлення - НАТИСКАЙТЕ НА ЗОБРАЖЕННЯ СКЛА ВНИЗУ!
Більше 10-ти оригінальних моделей чохлів на будь-який смак, від бампера по повноцінного протиударного чохла-книжки, натисніть на фотографію внизу і дивіться всі чохли для Huawei Mediapad T3 10 AGS-L09.
Синій протиударний чохол книжка RAY Safebook для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 c милим романтичним сюжетом, який буде відмінним варіантом як для дівчат так і для дітей-школярів.

- синій колір для фону чудово поєднується з малюнком милих пташок-совушек, що зважилися на побачення при місяці, Істинно дівчачий варіант, який використовують з планшетом Huawei Mediapad T3 10 жінки всіх віків;
- в чохлі RAY Safebook Birds задіяні самі практичні протиударні матеріали, що забезпечують захист для корпусу і дисплея на 360 градусів, по всьому периметру планшета Huawei Mediapad T3 10 AGS-L09;
- Huawei Mediapad T3 10 (9.6) синій чохол з малюнком простий у використанні, коли стоїть завдання встановити планшет в режим зручного перегляду відео або пошуку інформації в інтернеті в горизонтальному положенні екрану;

- два варіанти нахилу дисплея дають можливість налаштувати Ваш зоровий контакт з екраном планшета при різних умовах освітлення;
- на магнітній застібці чохла можна побачити емблему пташки (совеня) і це так мило, такі дрібниці і роблять загальне враження про захисному аксесуар, позиціонуючи його 100 % для жіночої аудиторії, Синій, протиударний чохол книжка RAY Safebook для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 - ідеальний варіант для користувача, який бажає зробити пристрій більш жіночним і милим;

- обкладинка аксесуара виготовлена з поліуретану (PU, еко шкіра), всередині можна побачити місце для платіжних карток. Планшет Huawei T3 10 AGS-L09 поміщається в повнорозмірний еластичний бампер з чорного силікону (термополіуретану);
- Huawei Mediapad T3 10 (9.6) синій чохол з малюнком утримується в закритому положенні за допомогою магнітної застежкиж
Детальний фото огляд на чохол RAY Safebook Birds прот магазину "Smarticase"







Синій протиударний чохол книжка RAY Safebook для Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 у варіанті RAY Safebook Birds доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину "Smarticase".
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 229.8 мм |
| Ширина пристрою | 159.8 мм |
| Товщина пристрою | 7.95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 9.6 дюймів |
- Ціна: 488 ₴












