
Оригінальний Mofi soft pu чохол книжка Xiaomi Redmi Note 5 + подарунки ( скло 11d)
399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PRESENT1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальний чохол-книжка Mofi soft pu з функцією smart sleep + міцне захисне скло 11d на весь екран смартфона Xiaomi Redmi Note 5 (Сяомі Редмі Нот 5)
Колір обкладинки чохла — темний сірий
Якщо перед купівлею, Ви бажаєте подивитися всі варіанти оригінальних брендових чохлів книжок для смартфона Xiaomi Redmi Note 5, натискайте на світлину внизу.
Щоб придбати оригінальний захисний чохол Xiaomi Note 5 Pro в комплекті з подарунками, телефонуйте на вказаний номер мобільного телефона!.
Що необхідно знати про захисний чохол-книжці mofi soft pu:
- захисний аксесуар зроблений із дотриманням усіх технічних норм і вимог до захисних чохлів, як матеріали використані екошкіра (поліуретан) і силікон, як найпрактичніші та найнадійніші;

- в обкладинці чохла книжки Сяомі Редмі Нот 5 вбудований розумний магніт , який переводить ґаджет у режим сну під час закриття обкладинки, що дуже зручно, адже немає потреби натискати кнопку живлення смартфона;

- розумний чохол книжка Сяомі Редмі Нот 5 від Mofi Soft PU чудово захищає у разі падінь і ударів, міцна обкладинка гасить реально рятує в складних ситуаціях. А повнорозмірний силіконовий бампер не дасть виникнути подряпинам на корпусі ґаджета;

- оригінальний чохол-книжка Mofi soft pu для Xiaomi Redmi Note 5 приємно брати руки, відчувається відносна м'якість обкладинки, що дуже тішить тактильні відчуття користувача;

- якщо захисний чохол Mofi береже корпус смартфона, то броньоване 11d скло з повним клеєм збереже новий дорогий екран 5,99 дюймового смартфона Xiaomi Redmi Note 5;
- якісне олеофобне покриття, гладкі краї та чудова міцність 9H дадуть змогу використовувати смартфон Xiaomi Redmi Note 5 безпечно та комфортно;


Щоб подивитися всі варіанти захисного скла для смартфона Xiaomi Redmi Note 5, натискайте на світлину внизу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Сірий |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









