Гарний Quick Circle case чохол-книжка для смартфона LG G3 D855 D850 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною
Якщо Ви в пошуку доступного за ціною чохла Quick Circle для Вашого чудового смартфона LG G3 D855 і гарного за якістю, з можливістю відповідати на дзвінки та робити швидкі фотографії через активне вікно, то Ви в правильному місці.
Магазин Smartcase приготував розв'язання Вашого питання!
Купити чохол Quick Circle для смартфона LG G3 D855 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт. Просто розмістіть замовлення будь-яким зручним для Вас способом — через кошик сайту або за дзвінкою на контактний номер.

Qiuck Cirle чохол-книжка для LG G3 прекрасно виконає покладені на нього обов'язки та надії.
Функція Qiuck Cirle дає змогу використовувати незвичайні властивості смартфона LG G3, які не доступні без чохла з підтримкою функції Quick Circle. Ви отримуєте можливість швидко зробити знімок на задню камеру смарту, подивитися час в активному вікні (подвійний тап, натискання на дисплей), приймати та відхиляти дзвінки. Все через вікно в обкладинці цього тонкого чохла!

Купити чехол Quick Circle для смартфона LG G3 D855 можна разом із захисною оригінальній матовою плівкою. Ціну плівки уточнюйте!
Внутрішні розміри чохла Quick Circle в точності відповідають розмірам смартфона LG G3 D855 D850, є отвори під функціональні роз'єми, камеру, динамік.

Щоб одягнути телефон у чохол, необхідно зняти задню кришку в смартфоні LG G3 D855 D850 і замість неї розмістити задню частину чохла. Завдяки цій особливості, товщина пристрою в чохлі дорівнює товщині телефона.
Колір чохла — Золотистий

Зовнішня та внутрішня сторона обкладинки чохла Quick Circle виготовлена з високоякісного міцного матеріалу полиуретана. Тримач смарфтона виготовлений із міцного пластику.

Смарфтону LG G3 D855 буде комфортно в цього чохла!
Ціна чохла Qiuck Cirle доступна для КОЖНОГО охочого!
Купити чехол Quick Circle для смартфона LG G3 D855 може будь-хто охочий!
Доставка Укріплої, Нової Пощой, Інтайм по всій Україні!
Щоб купити чохол quick circle для смартфона LG G3 D855 досить зателефонувати за контактним номером або написати на e-mail і зробити замовлення в магазині Smart Case
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Поліуретан |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | LG G3 D855 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






