
Брендовий шкіряний чохол Xiaomi Redmi Note 7, чорний чохол-книжка Mofi зі сталевою обкладинкою
340 ₴
- Немає в наявності
- Код: XNOTE71
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бездоганне сучасне виготовлення та фабрична якість від відомого на весь світ бренда Mofi.
Класичний шкіряний чохол Redmi Note 7 у чорному кольорі від виробника MOFI з повноцінною захисною корпусом і дисплеям смартфона Xiaomi ( діагональ 6,3 дюйма).

Матеріал — екошкіра PU + сталь + TPU (силікон).
КОЛІР чорний
Живий огляд на чохол Сяоми Редми Нот 7
Комплексна покупка:
Чорний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi Note 7 у комплекті із захисним склом 11d (на весь екран) Скидка на скло — 15%.
Додати скло на замовлення
Якщо у Вас корпус смартфона Redmi Note 7 іншого кольору і Ви шукаєте інший відтінок обкладинки натискайте на світлину внизу, щоб подивитися всі варіанти.
Класичний шкіряний чохол Redmi Note 7 в чорному кольорі від виробника MOFI — це захисний аксесуар для активних користувачів, які прагнуть зручності під час використання захисного аксесуара.
Важливі особливості чохла Mofi:
- елегантна захист для всього корпусу смартфона + турбота про збереження екрана;
- сучасні матеріали забезпечують тривалий термін корисного використання чохла Xiaomi Redmi Note 7;
- виробником передбачені всі важливі та необхідні отвори та роз'єми в обкладинці й бампері;
- черный чехол книжка Mofi для Xiaomi Redmi Note 7, ймовірно, найтонший із сучасних захисних чохлів-книжок;
- тонка та міцна сталева пластинка, захована в чохлі книжке Mofi, не дасть зігнути обкладинку;
- продуманий дизайн зі ставкою на протиударність, мінімізація в появі тріщин у разі падіння;
- шкіряний чохол Redmi Note 7 створений за формою корпусу ґаджета та щільно фіксується на ньому;
- синтетична матова шкіра PU має матову нековзну поверхню;
- є можливість скласти чорний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi Note 7 у підставку для комфортного перегляду відео та медіаконтенту;
- оригінальне роздрібне паковання, як підтвердження справжності товару;
Детальний огляд від магазину "Smarticase", який у доступній формі демонструє всі особливості чохла Mofi для використання зі смартфоном Redmi Note 7.









Чорний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi Note 7 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефона або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Оперативно вирушаємо чохли по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 7 |
| Ширина пристрою | 75.21 |
| Товщина пристрою | 8.1 |
| Діагональ екрану пристрою | 6.3 |
| Висота пристрою | 159.21 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.21 мм |
| Висота | 159.21 мм |
| Глибина | 8.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 6.3 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴













