
Сірий чохол книжка для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1), протиударний Deer Grey
500 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mpad4pl9
Елегантний захисний аксесуар, який надійно захистить планшет Xiaomi mi pad 4 plus у складних ситуаціях і розширить можливості використання мобільного пристрою.
Особливість: проста і швидка установка Mi pad 4 plus в горизонтальне положення + підвищена захист по краях чохла від руйнування гаджета при ударах і падіннях + практична прогумована підкладка всередині.
Колір обкладинки - темний сірий.
Вигідний комплект в Smarticase:
1. Сірий чохол книжка для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) + загартоване захисне скло на дисплей
Щоб працювати з дисплеєм було зручніше, рекомендуємо додати до замовлення стилус-авторучку..
Дивитися можливості товару ( натисніть на фото).
Щоб оцінити всі варіанти чохлів для планшета Xiaomi mi pad 4 plus, з діагоналлю екрана 10,1 дюйм, натисніть на фотографію внизу.
Для власників 8-ми дюймової версії планшета Mi pad 4, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом магазину "Smarticase". Натисніть на зображення внизу.
Спокійне оформлення, написи і тиснення, в комплексі з численними корисними особливостями роботи з планшетом, виділяють чохол Deer Grey серед інших оригінальних варіантів.

Протиударний чохол Deer Grey для Xiaomi Mi pad 4 plus і його "фішки":
- виробник спроектував чохол Deer зручним для утримання в руках. Поверхня обкладинки чіпка, не слизька і, практично, не збирає пил і бруд ;
- при можливих падіннях планшета Xiaomi mi pad 4 plus від руйнування полікарбонатного бампера уберігає міцна обкладинка, краї якої виступають за межі захисного футляра;
- внутрішня поверхня чохла книжки Deer Grey покрита прогумованим матеріалом для кращої чіпкості з полікарбонатним бампером при установці горизонтального положення планшета Сяоми Мі пад 4 плюс;
- бампер-тримач, куди поміщається Xiaomi mi pad 4 plus, зроблений з товстостінного полікарбонату, надійно утримує планшет. Футляр виготовлений конкретно під розміри і дизайн мобільного девайса Xiaomi;
- сірий чохол книжка для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) передбачає можливість перегляду відео в режимі підставки, що звільняє руки користувача від утримання не легкого планшета;
- вбудований в обкладинці магніт Sleep & Wake автоматично вимикає дисплея пристрою при закритті чохла;
Саме наочне уявлення про товар дає докладний фото огляд на протиударний чохол Deer Grey для Xiaomi Mi pad 4 plus, підготовлений магазином "Smarticase".







Сірий чохол книжка для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) у варіанті Deer продається в магазині "Smarticase".
Контактний номер для замовлення в телефонному режимі можна подивитися на сайті smarticase.com.ua.
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | еко шкіра, полікарбонат |
| Візерунки і принти | Написи |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | PEGASY |
- Ціна: 500 ₴












