
Жіночий бордовий чохол для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1), смарт чохол книжка Deer Bordo
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: mpad4pl11
Чарівний і не помітний колір, цікава фактура обкладинки оформлена у вінтажному стилі. Дівчата і жінки будуть раді такому варіанту захисту планшета Xiaomi mi pad 4 plus.
Особливість: для моделі Мі пад 4 плюс (діагональ 10,1), прогумована обкладинка межах, мінімально брудниться, практичний при тривалому використанні, протиударні характеристики на висоті.
Колір обкладинки - бордовий (Bordo).
Комплімент у вигляді знижки від магазину "Smarticase":
1. Жіночий бордовий чохол для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) у комплекті із захисним склом за 710 гривен.
Для більш зручного керування дисплеєм планшета Сяом Мі пад 4 плюс, пропонуємо придбати стилус-авторучку.
Натисніть на фото і дивіться можливості не звичайної ручки.
Магазин "Smarticase" зібрав хорошу колекцію цікавих чохлів на будь-який смак. Натисніть на фотографію внизу і дивіться всі приклади чохлів для Xiaomi mi pad 4 plus.
А варіанти оригінальних, в більшій частині, унікальних чохлів і бамперів для Xiaomi mi pad 4 ( діагональ 8.0), можна подивитися за цією посилання ( натисніть на фото).
Незвичайне оформлення захисного аксесуара Deer Bordo виділяє планшет, особливо якщо вдома ( на роботі) багато мобільних пристроїв і хочеться щоб гаджет був не тільки добре захищений але і красивий, жіночний.

Безпечний чохол книжка для жінки (дівчата) Deer Bordo на Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 не так просто, як здається на перший погляд і ось чому:
- один з самих не слизьких і не марки чохлів книжок, Фактура поліуретановою обкладинки чимось нагадує грубу тканину. При зіткненні обкладинки з шкірою не виникає ефекту ковзання, як це буває з глянцевою або пластиковою поверхнею;
- продуманий дизайн в плані захисту планшета по всьому периметру, особливо в найбільш слабких місцях - по краях. При падінні планшета Xiaomi mi pad 4 plus на тверду поверхню ( підлога з плитки, асфальт, бетон) удар вступив на край обкладинки, яка виступає на 1-1,5 міліметрів за периметр бампера. Таким чином мінімізується ризик руйнування пластикового бампера і планшета;
- щоб полікарбонатний бампер стійко стояв у потрібному просторовому положенні, внутрішня частина обкладинки покрита гумою; а в самому бампері є вставка з такого ж матеріалу;
- міцний бампер є захисним футляром для корпусу планшета Xiaomi mi pad 4 plus, який не дасть з'явиться подряпин або тріщин;
- жіночий бордовий чохол для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) передбачає можливість встановлення планшета в різних положеннях, під певні завдання. Наприклад, для перегляду фільму або для друкування тексту;
- розумна обкладинка - це зручно для користувача і економно для витрати заряду акумулятора Сяоми Мипад 4 плюс;
Безпечний чохол книжка для жінки (дівчата) Deer Bordo на Xiaomi Mi pad 4 plus 10.1 представлений на живих зображеннях від магазину "Smarticase", де відображені основні важливі особливості захисного аксесуара.







Жіночий бордовий чохол для Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) купити в інтернет-магазині "Smarticase".
Замовлення можна оформити в телефонному режимі або на сайті smarticase.com.ua
Оперативна відправка по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліуретан |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Бордовий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 500 ₴












