
Чорний смарт чохол-книжка Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) із силіконовим бампером Soft Black
325 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: mpad4pl12
Класичний чорний колір, без візерунків і написів, нічого зайвого, щоб могло відвертати увагу або подразнювати. Тільки повноцінний захист планшета Xiaomi Mi pad 4 plus (10.1 дюйм).
Особливості: задня стінка із силікону (TPU), захист на 360 градусів, розумна обкладинка.
Колір обкладинки — чорний
Комплімент у формі знижки від магазину "Smarticase":
1. Чорний смарт чохол-книжка Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) і захист для екрана (скло 9H) за 483 гривні.
Стилус-авторучка для роботи з дисплеєм у зручній формі. натискайте на фото внизу.
Захист для планшета Xiaomi Mi pad 4 plus на будь-який смак, натискайте на світлину внизу і дивіться всі варіанти в магазині "Smarticase"
Щоб оцінити та вибрати чохол для молодшої версії з діагоналлю 8 дюймів, планшет Xiaomi Mi pad 4, натискайте на фото нижче.
Точна сумісність із планшетом за розмірами та отворами, захист усього планшета Mi pad 4 plus за обводом, розумна обкладинка зі смарт-магнітом виділяє чорний смарт чохол Сяомі Мі пад 4 плюс 10,1 Soft TPU із силіконовою стінкою Soft black від подібних захисних обкладинок.

Отже, найважливіше знати про чохол Soft Black:
— задня стінка чохла виготовлена з TPU, еластичного силікону, що відразу передбачає гарний захист для корпусу мобільного пристрою. У разі ударів по корпусу планшета, силіконовий бампер чохла soft black не лусне;
- обкладинка спроєктована за принципом tri-fold (3-складна), її можна скласти в підставку для роботи за планшетом під час набору тексту або для встановлення Mi pad 4 plus у положення для перегляду фільму;
- кнопки планшета Сяомі Мі пад 4 плюс не подряпаються й не затруться в процесі тривалого використання ґаджета. У футлярі зробили литі кнопочки, чутливі до натискання;
- на внутрішній частині обкладинки можна побачити ворсистий шар, завдання якого не допустити появу мікроподряп на поверхні екрана;
- чорний смарт чохол-книжка Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) із силіконовим бампером призначений для захисту планшета Mi pad 4 plus за активного використання, гарний варіант для дітей;
— функція smart sleep автоматично переводить планшет у режим сну. Коли закриваєте обкладинку, вже не потрібно натискати кнопку живлення планшета, щоб дисплей потух;
Тільки реальні світлини допоможуть створити образ товару в голові. Магазин "Smarticase" підготували детальний фотообзор на чорний смарт-чохол Сяомі Мі пад 4 плюс 10,1 Soft TPU із силіконовою стінкою.






Чорний смарт чохол-книжка Xiaomi mi pad 4 plus (10.1) із силіконовим бампером купити з доставкою до Вас додому в магазині "Smarticase".
Для замовлення телефонуйте на контактний номер телефона або залишайте інформацію для відправлення товару на сайті smarticase.com.ua.
Оперативне надсилання по Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 7.99 мм |
| Ширина пристрою | 149 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | PEGASY |
- Ціна: 325 ₴











