
Синій силіконовий чохол для планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L)
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: yogax502
Синій силіконовий чохол для планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) з .еластичного і міцного TPU матеріалу, який захищає весь корпус гаджета
Комплексна покупка в магазині Smarticase - завжди вигідно:
1. Синій чохол Ленів Йога Таблет 3 10 Х50 + функціональний перехідник OTG Micro USB-USBможна купити в цьому магизині
Додати перехідник Micro USB OTG замовлення. натискайте на фото!
Гарне захисне скло для захисту дисплея - всього 215 гривень.
Натисніть на фотографію внизу!
В магазині Smarticase також представлені і інші варіанти забарвлень м'якого чохла для планшета Ленів Йога Таблет 3 10 Х50. Натисніть на фотографію нижче!
Синій силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 представлений на реальних фотографіях в даній сторінці. При замовленні, Вам буде відправлений саме такий захисний силіконовий чохол. Отже, дивимося далі!

Чому нам подобаються м'які силіконові чохли-бампера, так це зручністю від використання планшета при дотриманні відмінного рівня захисту корпусу. М'який матеріал TPU легко одягається на корпус Lenovo Yoga Tablet 3 10 і щільно пристає до його "тіла".
Синій чохол Ленів Йога Таблет 3 10 Х50 дозволяє використовувати всі технічні можливості мобільного пристрою, без будь-яких обмежень. По кутках у верхній частині можна побачити литі вставки, щоб було зручно працювати з дисплеєм, коли планшет лежить горизонтально. Це своєрідні точки упору планшета з твердою поверхнею.
Синій силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 - це оригінальний аксесуар. В чохлі передбачені всі необхідні роз'єми і отвори, в тому числі для фронтальної камери.
Чіпка поверхню матеріалу дозволяє впевнено і міцно утримувати гаджет в руках. Чіпкість набагато краще, ніж пластиковим корпусом планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10.

Синій чохол Ленів Йога Таблет 3 10 Х50 у варіанті TPU чехол-бампер - це ідеальний варіант захисту корпусу девайса, з яким, ймовірно, не зрівнятися жоден інший чохол-книжка. Адже дотримані такі критерії, як захист корпусу від подряпин, мінімальне потовщення планшета, чіпкість поверхні, оригінальність.
Вам Важлива захист Вашого планшета Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L) і зручність від його використання? Сміливо вибирайте м'який синій протиударний чохол tpu.

Нижче представлені живі фотографії чохла, правда в чорному кольорі, вже одягненого на планшет Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 (YT3 - X50M, X50L). Фотографії люб'язно надані нашим замовником, за що йому величезне спасибі!





Синій силіконовий чохол для Lenovo Yoga Tablet 3 10 X50 доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину Smarticase
Натискайте кнопку КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Висота пристрою | 253 мм |
| Ширина пристрою | 185 мм |
| Товщина пристрою | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 350 ₴













