
Яскравий кольоровий чохол для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 Galaxy (Космос) хуавей м5 лайт 10
500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HUM5L3
Оригінальний розмір і бізнес-виробник + смарт обкладинка та магнітний замок — це яскравий кольоровий чохол для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 Galaxy (Космос).

Всі доступні варіанти кольорів обкладинки чохла Smart Tri Fold Ви можете подивитися в групі магазину "Smarticase" натискайте на світлину внизу.
Яскравий кольоровий чохол для Huawei Mediapad M5 Lite 10 BAH2-L09 Galaxy — прекрасний партнер для такого потужного планшета;
- виділіть Ваш девайс у просторі, одягніть його в гарні кольори Всесвіту;
- додаткові фішки та можливості під час роботи з планшетом M5 lite 10, а саме автоматичне занурення в сон під час закриття чохла та вертикальна позиція для перегляду відео;
- магнітний замок вбудований у розумну обкладинку утримуватиме чохол Smart Tri fold у закритому положенні, коли Ви не працюєте з пристроєм;
- зручне розташування дисплей планшета Huawei Mediapad M5 Lite 10 для роботи з текстом або для малювання стилусом на сенсорному екрані;
- міцні стінки з полікарбонату в парі із синтетичною шкірою PU і м'якою мікрофіброю забезпечують комплексний захист пристрою;

Щоб подивитися живий огляд чохла з планшетом усередині, переходьте за цим посиланням тут (на підставі фотографій, присланих від покупців)

Кольоровий смарт-чохол Galaxy для Huawei Mediapad M5 Lite 10 (BAH2-L09), представлений на полиці магазину smarticase.com.ua Ви можете замовити зручним для Вас способом (за дзвінкою на контактний номер або через сайт)
Закази вирушають всією Україною в найшвидші терміни!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Галактика |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 162.2 мм |
| Ширина пристрою | 243.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина пристрою | 78 |
- Ціна: 500 ₴










