
Розумний чохол софт тач для Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 2020/2021 сірий із нішею для стилуса
560 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: grey_pencil_ipad7
Чіпка поверхня, стійка до забруднення й відбитків, міцні ударостійкі стінки та тримач для стилуса в гнучкому TPU бампері — розумний чохол софт тач для Apple Ipad 7 10.2/Ipad 8 2020/ipad 9 2021.
Модель - Ivanaks Pencil case
Сірий колір
Серія Ivanaks Pencil Holder Ligth Grey для Apple ipad 10.2 2019-2020-2021 року випуску.

Світло сірий смарт чохол Ivanaks Pencil Holder на Apple Ipad 7 10.2 (2019) Silver/Айпад 8 2020/ айпад 9 2021 — це продукт лінійки А-серії з дуже цікавими характеристиками:
-
гнучка TPU основа футляра міцна та еластична, ідеально повторює форму планшета, забезпечуючи, стійку до тертя й удари, суцільну силіконову броню
-
під екранне місце для стилула Apple Pencil або будь-якого іншого, що підходить для малювання девайса, наприклад, такого — посилання
-
красивий світло сірий відтінок із софт-тач ефектом, що забезпечує надійне захоплення руками користувача
-
захисний чохол, якому не страшні кидки удари, здатний виконувати свої завдання не один рік
-
автоматичне блокування екрана Apple ipad 10.2 завдяки спеціальному смарт-магнітному матеріалу в обкладинці
-
вбудований магнітний замок забезпечує прилипання обкладинки до планшета
-
комфортний відпочинок із планшетом Айпад 7/8 під час перегляду фільмів і серіалів, відео на YouTube або читання новин у стрічці
-
м'який захист для крихкого дисплея завдяки використанню мікрофібри

Розумний чохол софт тач для Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 2020 сірий пропонуємо купити разом із захисним склом 2,5d ( знижка на скло 20 гривень) для створення комплектного підходу захисту планшетного комп'ютера.
А також варіант комплекту зі склом 10d black - знижка на скло 10%
Характеристики та фотографії захисних скло для Apple ipad 10.2 доступні по посилання
Пропозиція чохлів для планшета Apple Ipad 10.2 — величезна. Але чи всі вони гідні покупки? У магазині "Smarticase" відібрані вершки, найкращі з найкращих варіантів. Чохли для Appl ipad 10.2 з детальними реальними фото — у групі за посиланням.
Натискайте на зображення внизу!
Світло сірий смарт чохол Ivanaks Pencil Holder на Apple Ipad 7 10.2 (2019) Silver / Айпад 8 2020/ айпад 9 2021 чудово поєднується з так званої срібною версією планшета, а саме з Apple iPad 10.2 Silver
Модель чохла чудово справляється з усіма повсякденними завданнями активного користувача, що змушує добре придивитися до чохла Ivanaks Pencil Holder Ligth Grey.





Купити розумний чохол софт тач для Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 2020 сірий із нішею для стилуса з доставкою Новою поштою по Україні.
Безкоштовне паковання від магазину. Безплатна доставка на замовлення від 1000 гривень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 174.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.6 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Apple ipad 7 (2019) / Apple ipad 8 (2020) / Apple ipad 9 (2021) |
- Ціна: 560 ₴










