
Вінтажний смарт чохол Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 10.2 2020 Deer бордовий з фіксатором Apple pencil
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: wine_deer_pencil_ipad7
Оригінальне оформлення з унікальною фактурою поверхні обкладинки, автоматичне занурення в сон і магнітного прилипання обкладинки до дисплея планшета - це вінтажний смарт чохол Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 10.2 2020 Deer бордовий з фіксатором Apple pencil.
Серія Ivanaks Deer Pencil Holder Wine підходить для моделей планшета Apple ipad 10.2 2019-2020 років:
-
A2197 (Wi-Fi), A2200, A2198 (Wi-Fi + Cellular).
-
A2270 (Wi-Fi), A2428, A2429 A2430 ( Wi-Fi + Cellular)

Бордовий матовий чохол Ivanaks Deer Pencil Holder на Apple Ipad 8 2020 / ipad 7 10.2 2019 з гарним набором можливостей:
-
неповторний дизайн Deer Style передбачає використання тисненим анімаційного зображення лося в анфас, написи і оформлення в стилі книги з тактильно приємною обкладинкою;
-
бездоганна захист планшета Apple Ipad 7 & Ipad 8 по всій площині корпусу, з боків і з фронтальної сторони за рахунок використання 3-х рівневої обкладинки і ударостійкого TPU бампера;
-
широкий вибір варіантів установки Айпада у вертикальному положенні для підбору зручного саме Вам режиму перегляду відео, читання новин або для спілкування в соціальних мережах. Така фішка можлива за рахунок відмінної чіпкості тпу бампера з софт-тач поверхнею обкладинки;
-
розумна обкладинка сховала в собі магніт smart sleep для автоматичного занурення планшета в сон і набір магнітів для прилипання обкладинки до планшета і створення функції магнітного замку;
-
матова поверхня чохла Ivanaks Deer Wine тактильно нагадує полотно, стійка до забруднення і впевнено утримується руками користувача;
-
підхід до виготовлення еластичного футляра-фіксатора Айпада в литому виконанні забезпечить захист кнопок планшетного комп'ютера;
-
захисний бортик над рівнем дисплея планшета присутній;
-
у футлярі передбачена ніша для Apple Pencil або будь-якого іншого підручного стилуса, наприклад такого. Є кнопка для зручного виймання аксесуара з ніші ( дивитися фото нижче в огляді);

Вінтажний смарт чохол Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 10.2 2020 Deer бордовий з фіксатором Apple pencil купити в інтернет-магазині "smarticase" з відправкою по всій країні перевізниками ( Нова пошта)
Комплекти для максимального захисту планшета:
-
скло 2,5 d + 200 гривень
-
скло 10d black + 250 гривень
Посилання на фото можна ознайомитися з характеристиками товарів ( скла).

Вибрати чохол на айпад 7 2019 або айпад 8 2020 року можна порівнявши і детально розглянувши найбільш цікаві, безпечні і варті уваги варіанти.
Натисніть на зображення внизу, щоб перейти в групу з чохлам!
Бордовий матовий чохол Ivanaks Deer Pencil Holder на Apple Ipad 8 2020 / ipad 7 10.2 2019 купують як чоловіки, так і жінки за рахунок глибокого винного відтінку і класичного ( не викликає) оформлення.
Детальний фото огляд від магазину Смартикейс на приголомшливий чохол Ivanaks Deer Wine для Apple Ipad 7/8 (2019 2020), щоб отримати максимум розуміння про товар та його особливості та швидко зробити свій вибір покупки.









Вінтажний смарт чохол Apple Ipad 7 10.2 / Ipad 8 10.2 2020 Deer бордовий з фіксатором Apple pencil доступний для замовлення через сайт ( через корзину - цілодобово) або за дзвінком на контактний номер мобільного ( у робочий час магазину).
Безкоштовна доставка замовлень до відділення при сумі 650 гривень і більше!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deer |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.2" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Колір | Бордовий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 174.1 мм |
| Ширина пристрою | 250.6 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Apple ipad 7 (10.2 2019 року) / Apple ipad 8 (10.2 2020 року) |
- Ціна: 599 ₴











