М'яка і ударостійка захист з синтетичного сірої повсті - захисний чохол кишеня для бездротової клавіатури 10 дюймів.
Захисний чохол виготовлений з такими розмірами:
Зовні: 27.8 на 20.8 сантиметрів
Всередині: 27.0 на 19.7 сантиметрів.

Добре підходить для бездротової bluetooth-клавіатури Walkey - посилання на товар тут

М'який захисний чохол для бездротової bluetooth-клавіатури оберігає Ваш гаджет від виникнення подряпин або потертостей на корпусі. Переміщати "голу" клавіатуру в сумці або рюкзаку - це вкрай не зручно. За допомогою захисного кишені на липучці, створюється повноцінна броня з м'якого, дихаючого матеріалу, з охопленням на 360 градусів.

Якщо розмір Вашої клавіатури відрізняється від зазначеного, то рекомендуємо подивитися інші розміри чохлів-кишень. Натисніть на зображення внизу.
Захисний чохол кишеня для бездротової клавіатури 10 дюймів при вазі 60 грам і товщиною стінки 2 міліметри не обтяжить Вас і створить відмінну захист. Носити в сумці або портфелі кнопковий девайс буде зручно і безпечно.





М'який захисний чохол для бездротової bluetooth-клавіатури відправляємо по всій Україні!
Чекаємо на Ваші замовлення на сайті або за вказаним номером телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Повсть |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-сірий |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний |
| Тип застежки | Липучка |
| Діагональ екрану пристрою | 10" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 180 мм |
| Ширина пристрою | 268 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
- Ціна: 170 ₴









