
Чохол книжка для Lenovo Tab P11 (TB-J606) /P11 plus (TB-J616) в шкірі PU синій
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: navy_tri fold_p11
Темний відтінок обкладинки, мінімально маркий і максимально тонкий - це сучасний чохол книжка в шкірі PU на Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616), колір обкладинки темний синій (Navy).
Розумний чохол Ivanaks Tri Fold PC navy можна використовувати з лінійкою Lenovo Tab p11 і версії Plus, планшети з діагоналлю 11 дюймів


Важливі особливості моделі чохла Tri Fold PC:
-
особлива увага в дизайні припала на кутові частини футляра. Їх виготовили виступаючим, потовщеними, щоб витримувати удари та захистити кути планшета Lenovo tab p11 від неминучого пошкодження;
-
легкий корпус та мінімальні габарити виробу не роблять з Вашого планшета товсту книжку. Навпаки, зберігається принцип - "тонше, легше і міцніше";
-
щоб уникнути появи саден на корпусі планшета Lenovo tab p11 plus, чохол покритий зсередини шаром мікрофібри - матеріалу з дрібним ворсом, що як запасна подушка, створює бар'єр між твердим футляром і металевим корпусом гаджета;
-
розумна обкладинка Tri fold служить бар'єром для захисту дисплея від зовнішніх ризиків (натискання; торкання твердих предметів і т.д.), використовується у функціональних підставках (перегляд відео, кутове розташування)
-
дизайн чохла витриманий у класичному однотонному виконанні, облагороджений синтетичною шкірою PU. Поверхня не марка, чіпка та міцна;
-
оригінальний футляр відповідає фізичним параметрам гаджета, отвори, роз'єми та доступ до кнопок - все дотримано для зазначеної моделі планшета;


Чоловічий синій чохол Ivanals Tri Fold PC Navy для Ленового таб п11 (або його брата Lenovo Tab p11 plus) з твердим футляром та в шкірі PU - це базовий набір для захисту планшета вдома та на роботі. Для підняття класу захисту рекомендуємо придбати загартоване скло на дисплей Lenovo Tab p11. Знижка та характеристика скла - за посиланням внизу
- 10% на ціннику скла при замовленні комплекту!
У питанні вибору чохлів багато користувачів дуже скрупульозно підходять і витрачають занадто багато свого часу на пошук та порівняння варіантів, моделей та цін. Магазин "Smarticase" допомагає зменшити час та сили на цей процес та вибрати чохол Lenovo tab p11 lte у короткі терміни. реальні фотографії, короткий та зрозумілий опис, ринкові ціни - клацніть по фото (на зображення внизу).
Сучасний чохол книжка в шкірі PU на Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616) за характеристиками та класом захисту підходить для дорослої аудиторії користувачів, для користувачів-мінімалістів та для роботи в офісі. Легка вага (близько 230 грам), однотонний колір обкладинки темного тону та розумна обкладинка робить цей варіант вартим уваги та придбання.




Чоловічий синій чохол Ivanals Tri Fold PC Navy для Леново таб п11 можна придбати з самовивозом або з доставкою по Україні. Відправляємо щодня в робочі дні перевізниками (Нова пошта та Укрпошта) Оплатити при отриманні можна на відділення Нової пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Темний синій (Navy) |
- Ціна: 459 ₴









