
Розумний зелений чохол книжка Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616), версія Tri fold pc green bottle
459 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: green_tri fold_p11
Популярний пляшковий відтіноклобки, смарт обкладинка з підтримкою sleep & wake, ультра компактні габарити - це зелений чохол книжка Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616)
Захисна обкладинка Ivanaks Tri Fold PC green bottle на планшети з діагоналлю 11 дюймів виробника Lenovo, а саме на Lenovo Tab p11 і Plus версію:


Коротко про переваги моделі:
-
полегшений варіант, вага близько 230 г;
-
ультратонкий чохол з основою із пластику ABS, твердий футляр;
-
для захисту планшета зсередини, уникнення появи мікро подряпин та потертостей, футляр покритий шаром сірої мікрофібри;
-
смарт обкладинка служить захисною для дисплея, підставкою при функціональному використанні аксесуара, занурює пристрій автоматичний сон при закритті
-
класичний не помітний дизайн витриманий у сучасних тенденціях;
-
максимально відповідає моделі, захищає та покращує роботу на планшеті;
-
гарний пляшковий відтінок обкладинки чохла може використовуватись для роботи у Збройних Силах України;


Темний зелений чохол Ivanals Tri Fold PC Green Bottle на Lenovo Tab p11 (Lenovo Tab p11 plus) добре і сам по собі, але в парі із загартованим захисним склом 9H 2.5d Arc Edges формує повноцінну броню на 360 градусів, навіть при відкритій позиції чохла. Деталі та характеристики по склу -клікайте на фото внизу!
- 10% на ціннику скла при замовленні комплекту!
Зелений чохол книжка на Lenovo Tab P11 (TB-J606) /P11 plus (TB-J616) - це базовий варіант захисту Вашого планшета від подряпин, подряпин, непередбачених падінь і не акуратного поводження в побуті. Міцний пластик ABS добре витримує удари малої середньої сили, але боїться сильних ударів. Аксесуар ідеально підходить для домашнього використання, для презентацій та офісної роботи.





Магазин Смартікейс працює з доставкою по всій Україні. Надсилаємо замовлення Новою поштою та Укрпоштою. Темний зелений чохол Ivanals Tri Fold PC Green Bottle на Lenovo Tab p11 (Lenovo Tab p11 plus) із твердим футляром можна замовити у будь-який час через сайт магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Темний зелений (green bottle) |
- Ціна: 459 ₴











