
Космічний чохол Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616), версія Tri fold pc галактика
489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: galaxy_tri fold_p11
Найвідоміший забарвлення серед усієї палітри чохлів лінійки Tri fold pc, магічна композиція з фіолетових, бузкових, вишневих та блакитних відтінків - космічний чохол Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616), у забарвленні галактика.
Міцна захисна обкладинка Ivanaks Tri Fold PC Галактика (Зоряне небо) підходить за розміром на такі моделі пристроїв:


Головні моменти, на що варто звернути увагу при виборі чохла tri fold pc:
-
пластикова броня з легкою вагою, покрита матовою шкірою PU з міксом фіолетово-вишневих відтінків
-
розумна обкладинка з гнучкою структурою та автоматичним зануренням пристрою у сон;
-
полегшений варіант захисного чохла, бізнес-варіант з ультра компактними розмірами, дозволяє комфортно користуватися пристроєм будинку і на роботі;
-
матова шкіра з поліуретану покриває всю зовнішню частину кейсу, а м'яка мікрофібра оберігає корпус та дисплей зсередини.
-
стильний чохол Lenovo tab p11 & P11 plus для широкого кола застосування;
-
виготовлений під конкретну модель, оригінальний;
-
особливу увагу приділено захисту кутів пристрою. Кути потовщені, виступаючі та приймають удар на себе при падінні гаджета


Магнітний чохол Галактика Ivanals Tri Fold PC Lenovo Tab p11 (Lenovo Tab p11 plus) - це базове рішення в пані захисту пристрою при активному використанні. Щоб рівень захисту став вищим, рекомендуємо придбати захисне загартоване скло-
клацніть на зображення нижче!
- 10% на ціннику скла при замовленні комплекту "чохол+скло"
Космічний чохол Lenovo Tab P11 (TB-J606) / P11 plus (TB-J616), у забарвленні галактика дозволяє не тільки створити базовий рівень захисту для планшета, але й підвищити впізнаваність девайсу. Яскраві відтінки більш помітні ніж однотонні. Кольорова обкладинка тішить око та виглядає дуже ефектно.





Стильний чохол Lenovo tab p11 & P11 plus у кольорі Галактика доступний для придбання в магазині Smarticase. Залишайте Ваші замовлення на сайті у будь-який час. Надсилання щодня, в робочі дні магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Галактика |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Космос (Галактика) |
- Ціна: 489 ₴











