
Чохол книжка для Lenovo Tab P11 5g (TB-J607Z) /P11 plus (TB-J616) чорний
459 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_tri fold_p11
У пошуках однотонного темного чохла-обкладинки? Пропонуємо розглянути наш варіант — класичний чорний чохол книжка Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616) з твердими стінками з пластику ABS і гнучким смарт-обкладинкою для повсякденного, неекстремального, використання та роботи на планшетному комп'ютері
Захисний футляр із гнучкою обкладинкою Ivanaks Tri Fold PC black підходить для сімейства планшета Lenovo Xiaoxin pad 11 і його різновидів (Tb-J607/J606/J616):

А також для різновидів планшета Lenovo Pad 11 plus J607!

Що приваблює користувачів у цій моделі обкладинки:
-
красива фактура поліуретанової обкладинки, що скидається на шкіру. Матеріал стійкий до тертя, поглинання вологи та бруду;
-
вага аксесуара не обтяжує користувача планшетного ПК, тандем із чохлом і планшетом важить приблизно 725 грамів;
-
тверда основа футляра забезпечує міцний і надійний хват пристрою, Lenovo tab p11 plus сидить без люфту;
-
м'який захисний шар мікрофібри всередині оберігає від виникнення подряпин на екрані та корпусі планшета;
-
автоматичне занурення екрана завдяки закриванню обкладинки — до цього дуже швидко звикаєш і не зручно користуватися планшетом без такого чохла;
-
класичне одноколірне рішення, звичний і практичний чорний колір;
-
обкладинка виготовлена за розмірами та зовнішніми особливостями планшета Lenovo tab p11 і Lenovo tab p11 plus;
-
функціональні режими для розміщення планшета на столі. Малюйте або працюйте з текстом, спілкуйтеся в месенджерах, дивіться відео, грайте;


Ультратонкий чорний чохол Ivanals Tri Fold PC Black на Lenovo Tab p11 plus (льоново таб п11 плюс) формує об'ємний захист навколо дисплея та корпусу пристрою, але у відкритому положенні екран ґаджета стає вразливим. Купуйте захисне скло, щоб знизити ризик пошкодження. Деталі та характеристики загартованого скла — натискайте на фото внизу!
— 10% на ціннику скла під час замовлення комплекту!
Класичний чорний чохол книжка Lenovo Tab P11 (TB-J606)/P11 plus (TB-J616) підходить для офісного та домашнього використання. Аксесуар забезпечує гарний захист під час переміщення ґаджета в сумці або рюкзаку. Боїться ударів корпусом, що тягне за собою появи тріщин у пластику. Чудово справляється із завданням захисту від подряпин.






З питань придбання та доставки чорного чохла на планшет Lenovo tab p11, прохання, звертатися на контактний номер, він вказаний на сайті. Щоб придбати товар — залишайте замовлення на сайті (цільностро)!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний |
- Ціна: 459 ₴












