
Чохол книжка з гумовим дном для Lenovo Tab P11 (TB-J606X)/ P11 plus (TB-J616X), P11 5G TB-J607Z
599 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: black_gum_p11
Удосконалена версія класичної захисної обкладинки, що перейняла переваги і міцність гуми - це чохол книжка з гумовим дном для планшета Lenovo Tab P11 (TB-J606X)/ P11 plus (TB-J616X), P11 5G TB-J607Z.
Модель - Ivanaks Gumcase
Колір - чорний
Фактура поверхні обкладинки - імітує полотняну тканину
Ця модель захисної обкладинки підходить на такі моделі планшетів зі списку:

а також на планшетний комп'ютер Lenovo tab p11 5g TB-J607Z

Модернізований чохол книжка Ivanaks Gumcase black для Lenovo Tab P11 Plus (ZA940099UA), P11 5G і його особливості:
-
за рахунок еластичного футляру, здатний міцно утримувати планшет. То ж ризик, що пристрій може випасти із чохла залишається мізерним
-
суцільно виготовлений футляр здатний забезпечити суцільний захист корпусу планшета, в тому числі боковим граням пристрою, вразливим кутам і краям дисплея;
-
розумна обкладинка Sleep Wake переводить планшет Lenovo tab P11 в автоматичний сон при закритті кришки, що дуже зручно після використання планшета;
-
суцільно чорний колір виглядає стильно;
-
чохол з підставкою для Lenovo Tab P11 plus подарує Вам можливість повноцінно відпочивати і переглядати відео за прийомом їжі
-
магнітна обкладинка фіксує кришку на поверхні футляра, тим самим вирішує проблему вільного ходу кришки, що дуже корисно при подорожах і переміщенні планшета Леново;
-
гумовий футляр відмінно захищає від появи подряпин, не руйнується при зіткненні із твердим предметом (чи поверхнею);
-
передбачено вільний доступ до камери, роз'ємів і отворів пристрою


Протиударний чохол з гумовим дном для планшета Lenovo Tab P11 plus можна придбати у комплекті зі склом, отримати знижку 20 гривень на вартість замовлення, а також безкоштовне пакування для безпечної доставки Ваших майбутніх товарів. Натискайте на фотографію скла і додавайте його у кошик покупок!
Обирайте надійний і якісний захисний чохол для планшета Леново таб П11, щоб зберігати пристрій цілим і не ушкодженим якомога довше!
Варіант Ivanaks Gumcase - це товар з преміальної лінійки і задовольнить забаганки найвибагливіших користувачів щодо безпеки пристрою і зручності користування обкладинкою.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Чорний |
- Ціна: 599 ₴











