
Кольоровий чохол книжка для Lenovo Tab P11 11.0 (TB-J606X)/ P11 plus (TB-J616X), P11 5G TB-J607Z - вежа
479 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: tower_hard_p11
Щоб зберегти Ваш планшет від неминучего ушкодження, появи подряпин, а, можливо, і фатального пошкодження, а також щоб оригінально прикрасити пристрій в кольорі, оцініть кольоровий чохол для Lenovo Tab P11 plus (TB-J616X, TB-J606X, TB-J607Z).
Модель - Ivanaks hard
Колір - Ейфелева вежа
Щоб переглянути весь ассортимент кольорів обкладинки, тисніть на фотографію внизу!
Щоб покупка принесла Вам максимум користі і задоволення, перевірте модель свого планшета у наведеному списку.

а також на планшетний комп'ютер Lenovo tab p11 5g TB-J607Z


Класичний чохол книжка Ivanaks hard Tower для Lenovo Tab P11 plus TB-J616X (11 дюймів) з твердим футляром і розумною кришкою має такі особливості:
-
тверда захисна кришка формує щільний захист екрана від можливих пошкоджень і появи подряпин, блокує планшет за допомогою взаємодії з датчиком Хоола, а також відіграє роль підставки, коли потрібно переглянути відео і звільнити руки;
-
міцна шкіра PU формує оригінальний вид Вашого пристрою, дає можливість зробити його унікальним, інакшим;
-
пристрій розміщується в пластиковому кориті-футлярі, шляхом замикання у футлярі, надаючи користувачу необмежений доступ до будь-якої точки екрана;
-
магнітне утримання обкладинки допоможе утримати кришку в положенні, що буде оберігати екран під час Ваших подорожей;
-
чохол для планшета Lenovo Tab P11 plus ідеально сумісний з вказаною моделлю, але не підходить для Lenovo Tab P11 2 GEN, який півдюйма більше;



Даруємо знижку 20 гривень на придбання захисного скла під модель Tab P11 (J606), Lenovo Tab P11 plus (J616), Lenovo Tab P11 5G (J607Z). Тисніть на фотографію і додавайте товар у корзину покупок!
Кольоровий чохол для Lenovo Tab P11 plus (TB-J616X, TB-J606X, TB-J607Z) допоможе отримати максимум від Вашого планшета, працювати із пристроєм, навчатись, а також комфортно відпочивати, переглядаючи відео контент у мережі Інтернет. Щоб Ваша покупка принесла Вам користь і задоволення, залишайте замовлення у магазині Смартікейс!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 11" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою, Функція авто-включення |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 163 мм |
| Ширина пристрою | 258.4 мм |
| Товщина пристрою | 7.5 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Lenovo tab p11 (TB-J606F/J606L) Lenovo tab P11 plus (TB-J616F/J616L) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Вежа |
- Ціна: 479 ₴










