
Чохол Amazon Fire hd 8 (2020-2024) 10-12 gen ivanaks hard чорний
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: black_hard_amazonhd8_new
Захисна обкладинка в класичному виконанні з магнітною кришкою і в матовій шкірі PU - це оригінальний чохол для планшета Amazon Fire hd 8 (2020-2024 років) 10 gen і 12 gen
Модель - ivanaks hard
Колір обкладинки - чорний

Щоб обрати чохол для жінки або для дитини, якщо Ви шукаєте обкладинку із малюнком чи в кольорі, обирайте собі чохол для амазон фаєр 8 у магазині "Smarticase". Тисніть на фотографію і обирайте обкладинку!
Щоб придбати чохол саме для своєї моделі планшета, слід обов'язково перевірити номер моделі у свого планшета. Він знаходиться на задній частині кришки, а також в налаштуваннях планшета:
-
Amazon Fire Hd 8 2020 - KFONWI
-
Amazon Fire hd 8 2022 - KFRAWI, KFRAPWI
-
Amazon fire hd 8 2024 - KFRAPW, KFRASWI


Допоможемо захистити екран планшета від пошкодження грамотно - придбайте загартоване захисно скло для захисту екрану планшета Amazon Fire hd 8 (2020-2024). Даруємо знижку 20 гривень на вартість захисного скла. Клікайте на зображення або уточняйте у консультанта магазину.

Захисний чохол Ivanaks hard black для Amazon fire hd 8 2022-2024 (KFRAWI, KFRAPWI) і його властивості:
-
суцільний захист, твердий щит, навколо планшета в цілому. Отримуєте захист від появи подряпин, а також можливість уберегти девайс при падінні;
-
матова шкіра прикрашає обкладинку і забезпечує надійний хват планшета в руках користувача;
-
кришка із магнітним утримання, дозволяє уберегти дисплей від можливого пошкодження під час переміщення пристрою у сумці чи кармані
-
повна відповідність моделі планшета Amazon Fire hd 8 ( 10-12 те покоління), що означає розміщення отворів для камери і динаміків у потрібних місцях футляра;
-
можливість взаємодіяти із екраном планшета у зручній формі, шляхом розміщення планшета у положенні підставки. Оригінальний чохол для планшета Amazon Fire hd 8 (2020-2024) можна розмістити вертикально, щоб подивитись відео чи під кутом, щоб малювати або працювати з текстом було зручніше;
-
сучасний стильний дизайн




Замовлення надсилаємо по всій Україні!
Захисний чохол Ivanaks hard black для Amazon fire hd 8 2022-2024 (KFRAWI, KFRAPWI) можна замовити у будь-який час з доставкою зручним Вам методом доставки.
Залишайте замовлення у "Smarticase", щоб купити якісні аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 137 мм |
| Ширина пристрою | 202 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Amazon fire hd 8 2020, Amazon fire hd 8 2022, Amazon fire hd 8 2024 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | чорний |
- Ціна: 425 ₴









