
Paris TFC чохол книжка з вежею для Huawei Mediapad T3 7 3G Bg2-U01 (Хуавей Медіадад Т3 7 3ж)
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT373G03
Нейтральний варіант кольорового чохла, який вибирають і чоловіки, і жінки — оригінальний чехол книжка Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-U01 ультратонкий TFC Ейфелева вежа (Paris)
Найпопулярніші варіанти кольорів для планшета Huawei T37 3 g ви знайдете, натиснувши на світлину внизу.
Комплексна покупка в "Smartcase":
1. Huawei T3 7 3G чохол Ейфелева вежа (Paris) + мініатюрний, але корисний перехідник OTg Micro USB за 299 гривень.
2. Huawei T3 7 3G чохол Ейфелева вежа (Paris) + захисне скло 9H для дисплея за 414 гривен!
Подивитися скло ( натискати на фото)

З докладними описами (на прикладі класичного чорного чохла-книжки) можна ознайомитися за наступним посиланням — тут
Оригінальний чохол-книжка Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-U01 Париж у варіанті TFC і його характеристики (коротке)
Один із небагатьох варіантів чохлів із кольоровою обкладинкою (з принтами), який однаково полюбився чоловічій і жіночій аудиторії користувачів планшета Huawei Mediapad T3 7 3G.
Обкладинка захисного аксесуара виготовлена в сірих спокійних тонах. Дуже добре впадає в око гарно надрукована Ейфелева Вежа, яка є родзинкою сюжету малюнка.
Huawei T3 7 3G чохол Ейфелева вежа (Paris) — ідеальний варіант зручного чохла, коли піднаяв класичний чорний колір.

Сіра мікрофібра всередині чохла відіграє не тільки естетичну роль, але й оберігає корпус і дисплей планшета від появи можливих задирок і мікроцарпин під час активного щоденного використання аксесуара.
Повністю відкритий дисплей планшета — важливий козир, який є в оригінального чехла книжки Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-U01 Париж у варіанті TFC.

Якщо важливим критерієм вибору чохла є комфорт під час використання ґаджета — то Huawei T3 7 3G чохол Ейфелева вежа (Paris) саме те, що Вам потрібно!
95% користувачів віддають перевагу перевагі чохла книжка, який має вбудований магнітний замок, щоб уникнути вільного ходу обкладинки аксесуара. Чому? Це зручно й безпечніше для дорогого дисплея планшета.

Які матеріали використовуються у виробництві чохла книжки TFC?
Верх — це міцна синтетична екошкіра, всередині — м'яка ворсиста підкладка, основа аксесуара — міцний ультратонкий полікарбонат.
Оригінальний чохол-книжка Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-U01 Париж у варіанті TFC — сучасний міцний захисний аксесуар у ненудному оформленні.

Якщо є потреба попрацювати з текстом або помалювати на планшеті — така можливість передбачена. Не забули дизайнери та про кіноманів — позиція для комфортного перегляду відео теж є.

Щоб придбати оригінальний чохол-книжка Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-U01 Париж у варіанті TFC, телефонуйте на контактний номер мобільного або робіть замовлення на сайті smarticase.com.ua
Оперативне надсилання замовлень по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 104 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 189 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 265 ₴









