
Золотой чехол книжка Xiaomi Redmi 5 Plus 5.99 чехол Steel Cover Mofi Smart Sleep ультратонкий
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: REDMI5PLMOF2
Стильний захисний аксесуар — золотий чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus від Mofi зі сталевою пластинкою в обкладинці та магнітом Smart Sleep!

Вигідна покупка в одному замовленні!
Захисне загартоване скло (2 варіанти) + Redmi 5 Plus чохол золотий Mofi зі знижкою 20% на ціну скла
Характеристики оригінального чохла Steel Cover Mofi Smart Sleep:
- оригінальний дизайн, одночасно простий і багатий, без зайвих наворотів, але зроблений зі смаком і солидно! Є тиснення від виробника MOFI, виготовлене металом (під срібло). Зовні залучена гладка синтетична екошкіра PU, приємна та гарна.

- посилена обкладинка. Золотий чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus від Mofi не тільки перетворює мобільний пристрій, але й чинить серйозну підтримку в захисті екрана від ударів. Сталева пластина завтовшки приблизно 0,4 мм практично не потовщує обкладинку, але не пропустить удар малої та середньої сили.

- функція Smart Sleep підвищує комфорт від використання смартфона Redmi 5 plus, автоматично занурює мобільний пристрій у сон, щойно обкладинка лягає на бамперну частину чохла-книжки Mofi.
Redmi 5 Plus чохол золотий Mofi — більше, ніж просто чохол кижка!

— акуратний захисний аксесуар. Для збереження акуратних розмірів смартфона Redmi 5 Plus, виробляйтеся Mofi зумів створити захисний золотий чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus з мінімальним потовщенням ґаджета. Товщина чохла в закритому стані — всього 1 сантиметр!

— ідеально відповідає смартфону. У захисному аксесуарі передбачені всі необхідні роз'єми від отвору для зручного безперешкодного використання ґаджета. Докладніше — дивіться фотографії!


— міцна PU-шкіра. Зовнішній матеріал чохла — синтетична гладка шкіра PU, звана також екошкірою. Її переваги — гарна зносостійкість, висока міцність, не слизька фактура. Redmi 5 Plus чохол золотий Mofi приємно тримати в руках. Відчувається впевненість від використання захисного аксесуара.

- зручний перегляд відео в чехле книжке Steel Cover Mofi Smart Sleep можливий у горизонтальному положенні, коли забезпечується чудовий зоровий контакт, а руки користувача вільні від утримання смартфона Xiaomi Redmi 5 Plus.

- доступний подарунок. Золотий чохол-книжка Xiaomi Redmi 5 Plus від Mofi може бути чудовим подарунком для себе або близької людини. Товар постачається в пакованні від виробника!
Оригінальний чохол-книжка Mofi для Xiaomi Redmi 5 Plus можна придбати з оперативним відправленням у Ваш населений пункт!

Щоб купити Redmi 5 Plus чохол золотий Mofi натискайте кнопку

або телефонуйте на контактний номер мобільного
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 250 ₴







