
Червоний м'який силіконовий чохол Lenovo Tab 4 7 Essential TB-7304i 7304X 7304F бампер повнорозмірний
230 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SILT473045
Еластичний чохол, червоний силіконовий бампер Lenovo Tab 4 7 Essential 7304i 7304X 7304F.
Зручний захисний бампер з легким вагою відмінним захистом корпусу гаджета для активних користувачів.
Комплексна покупка в магазині Smarticase - це вигідно:
1. Lenovo Tab 4 7 7304i 7304X 7304F червоний чохол + загартоване захисне скло за 395 гривень
Додати скло на замовлення
а також такий варіант ( 359 гривень за комплект)
Додати перехідник Micro USB OTG в замовлення
Додати підставку трансформер в замовлення
Червоний силіконовий бампер Lenovo Tab 4 7 Essential 7304i 7304X 7304F не один варіант кольору, який є на сайті Smartcase. Натискайте на фото внизу - дивись всі варіанти чохлів!
Lenovo Tab 4 7 7304i 7304X 7304F червоний чохол представлений не реальних фотографіях.

- м'який захисний матеріал закриває весь корпус планшета Lenovo TB-7304. На фотографіях зображено, що в бампері присутній бортик, який закриває не робочу частину дисплея;
- червоний силіконовий бампер Lenovo Tab 4 7 Essential 7304i 7304X 7304F буде відмінним доповненням для Вашого мобільного помічника, адже він зручний і красивий;
- м'який TPU бампер можна дуже просто і швидко одягнути на планшет, "одяг" сідає добре і надійно;
- Lenovo Tab 4 7 7304i 7304X 7304F червоний чохол виготовлений конкретно під зазначену модель, присутні необхідні отвори і роз'єми;
- червоний чохол практичний у використанні, у нього чіпка поверхню, здатний перетворити і освіжити зовнішність планшета Lenovo Tab 4 7 Essential;

- передбачена захист рідних кнопок гажета від фізичного зносу, який просто неминучий захисту;
Lenovo Tab 4 7 7304i 7304X 7304F червоний чохол доступний для придбання за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю на сайті магазину smarticase
КУПИТИ
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 195 мм |
| Ширина пристрою | 102 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Форм-фактор | Бампер |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 230 ₴














